اینطور که بنظر می‌رسد، با اینکه فقط چند ماه از آغاز سال ۲۰۱۹ گذشته است، هالیوود کلی برنامه­‌ی هیجان انگیز برای سال ۲۰۱۹ دارد. دیزنی با بازسازی ۳ فیلم لایو اکشن خود و مارول نیز با قهرمان جدید خود و پایانی برای Avengers، در سال ۲۰۱۹ خودنمایی خواهد کرد. همچنین امسال شاهد فیلمی دیگر از Joker، و درعین حال فیلمی جدید ازکارگردان محبوب یعنی کوئنتین تارانتینو خواهیم بود. این­ها تنها بخشی از فیلم­های هیجان انگیز مورد انتظار امسال هستند. ما در این مقاله به تعدادی از فیلم­های پرطرفداری که امسال اکران خواهند شد، خواهیم پرداخت. پس در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی فیلم‌ های سال ۲۰۱۹ بپردازیم.

مقاله اختصاصی: مورد انتظار‌ترین سریال‌های ۲۰۱۹ را بشناسید


The Lego Movie 2 - فیلم‌ های برتر سال 2019
The Lego Movie 2

 

The LEGO Movie 2: The Second Part

تاریخ انتشار: ۸ فوریه (مورخ ۱۹ بهمن)

پس از گذشت مدت ها بالاخره شاهد ادامه‌­ی این فیلم با صداگذاری اشخاصی چون الیزابت بنکس (Elizabeth Banks)، چارلی دی (Charlie Day)، ویل آرنت (Will Arentt)، نیک آفرمن (Nick Offerman)، تیفانی هدیش (Tiffany Haddish) و مایا رودلف (Maya Rudolph) خواهیم بود.


 -Alita Battle Angel - فیلم‌ های برتر سال 2019
Alita Battle Angel

 

Alita: Battle Angle

تاریخ انتشار: ۱۴ فوریه (مورخ ۲۵ بهمن)

Altia فیلمی علمی تخیلی با کارگردانی رابرت رودریگرز (Robert Rodriguez) است.

نام Altia برگرفته شده از اسم رایج اسپانیایی “Elite” است که به معنی “خاص” و یا “شخص برگزیده” است.


Happy Death Day 2 - فیلم‌ های برتر سال 2019
Happy Death Day 2

 

Happy Death Day 2U

تاریخ انتشار:۱۴ فوریه (مورخ ۲۵ بهمن)

نسخه اول این فیلم یکی از برترین فیلم­های باکس آفیس، در سال ۲۰۱۷ بود. موضوع فیلم درمورد دختر نوجوانی است که در یک برهه‌­ی زمانی گیر کرده و چندین و چندین بار شاهد به قتل رسیدن خودش می‌شود تا زمانی که قاتل خودش را شناسایی کند. در قسمت دوم این فیلم، شاهد ورود شخصیت­های بیشتری به این فیلم خواهیم بود.


Tom Holand and Daisey Ridley - فیلم‌ های برتر سال 2019
Tom Holand and Daisey Ridley

Chaos Walking

تاریخ انتشار: ۱ مارس (مورخ ۱۰ اسفند)

داگ لیمان (Doug Liman) کارگردانی این فیلم، که برگرفته شده از سری کتاب­های محبوب Patrick Ness است را، برعهده دارد. این فیلم حکایت دو جوانی است که در حال فرار از رهبری فاشیست، در دنیای آینده هستند. تام هالند (Tom Holand) و دیزی رایدلی (Daisy Ridley) دو ستارگان این فیلم هستند.


Captain Marvel - فیلم‌ های برتر سال 2019
Captain Marvel

 

Captain Marvel

تاریخ انتشار ۸ مارس (مورخ ۱۷ اسفند)

در این فیلم بری لارسون (Brie Larson) برنده­‌ی اسکار، به عنوان شخصیت کارول دنورس (Carol Danvers که عضو جدید و راز آلودی از قهرمانان مارول است، ایفای نقش می­کند. در این فیلم ما شانس این را داریم تا قبل از اکران فیلم Avengers: End Game، نگاهی خلاصه به کارکتر کاپیتان مارول (Captain Marvel) داشته باشیم.


US - فیلم‌ های برتر سال 2019
US

Us

تاریخ انتشار: ۱۵ مارس (مورخ ۲۴ اسفند)

موضوع فیلم در مورد زنی است که به همراه همسر، دختر و پسرش به جایی که درآن جا بزرگ شده بود، باز می­‌گردد. وحشتناک ترین کابوس­های او با ورود ۴ نفر غریبه با ماسک­ بر روی صورتشان به خانه­ شروع می‌­شود. آن­ها او را مجبور به مبارزه برای بقا می‌­کنند.


Her Smell - فیلم‌ های برتر سال 2019
Her Smell

 

Her Smell

تاریخ انتشار: ۲۹ مارس (مورخ ۹ فروردین)

Her Smell فیلمی با ژانر درام به کارگردانی الکس رز پری (Alex Ross Perry) است. این فیلم در مورد خواننده‌­ای با استعداد است که دائما در حال آسیب زدن به خودش است. اکنون او تصمیم دارد تمامی افراد اطرافش را حتی شده به قیمت از بین بردن موفقیت گروهش، از خود براند.


Dumbo - فیلم‌ های برتر سال 2019
Dumbo

 

Dumbo

تاریخ انتشار:۲۹ مارس (مورخ ۹ فروردین)

Dumbo یکی از ۳ فیلمی است که امسال از سوی دیزنی ارائه می­‌شود. این فیلم حکایت فیلی در سیرک،  با توانایی پرواز است. کارگردانی این فیلم به عهده­‌ی کارگردان معروف، تیم برتون (Tim Burton) است.


Shazam! - فیلم‌ های برتر سال 2019
Shazam!

 

Shazam!

تاریخ انتشار:۵ آپریل (مورخ ۱۶ فروردین)

شرکت DC ساخت فیلم جدیدی از ابرقهرمان­های پرطرفدار خود را به عهده گرفته است. این فیلم در مورد پسر ۱۴ ساله­ای است که تنها با گفتن یک کلمه، تبدیل به یک مرد بالغ با قدرت­­های ماورایی می­‌شود.


Pet Sematary - فیلم‌ های برتر سال 2019
Pet Sematary

 

Pet Sematary

تاریخ انتشار:۵ آپریل (مورخ ۱۶ فروردین)

Pet Sematary بازسازی شده بر اساس یکی از داستان­های کلاسیک و ترسناک نویسنده­‌ی محبوب آمریکایی، استفان کینگ (Stephen King) است. این فیلم حکایت خانواده­ای است که به خانه­ای جدید اسباب کشی می­‌کنند و متوجه حقایقی ترسناک درمورد حیاط پشتی خانه می‌­شوند.


Hellboy - فیلم‌ های برتر سال 2019
Hellboy

 

Hellboy

تاریخ انتشار: ۱۲ آپریل (مورخ ۲۳ فروردین)

این فیلم براساس رمان  گرافیکی، از مایک میگنولا (Mike Mignola) است. در این فیلم دیوید هاربور (David Harbour) به عنوان شخصیت Hellboy ایفای نقش کرده است. Hellboy نیمه شیطانی است که در کودکی از جهنم به دنیا احضار شده بود.


Curse of Lallorona - فیلم‌ های برتر سال 2019
Curse of Lallorona

 

The Curse of La Llorona

تاریخ انتشار: ۱۹ آپریل (مورخ ۳۰ فروردین)

The Curse of La Llorona فیلمی با ژانر ترسناک است. این فیلم درمورد روح زنی است که کودکان خود را از دست داده و حال با گریه و ناله، رودخانه را برای یافتن آنان جست­وجو می­‌کند. این روح برای هر کسی که که در نزدیکی اوست و یا صدایش را می­‌شنود، بد شانسی به بار می‌­آورد.


Under the Silver Lake - فیلم‌ های برتر سال 2019
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

تاریخ انتشار: ۱۹ آپریل (مورخ ۳۰ فروردین)

هنگامی که همسایه زیبا و مرموز سم (Sam) بدون گذاشتن هیچ اثری به طرز عجیبی غیبش می‌­زند، سم به دنبال پیدا کردن مسئول این قتل ها­ی زنجیره­ای می­‌افتد. این فیلم، فیلمی با ژانر هیجان­انگیز/درام است.


Avengers: Endgame - فیلم‌ های برتر سال 2019
Avengers: Endgame

Avengers :Endgame

تاریخ انتشار: ۲۶ آپریل (مورخ ۶ اردیبهشت)

در این فیلم شاهد یک پایان حماسی برای مبارزه‌­ای بزرگ، بین قوی­ ترین قهرمانان مارول و قدرتمند‌ترین دشمن آنان، تانوس (Thanos)، خواهیم بود. در این قسمت قهرمان جدید مارول، کاپیتان مارول (Captain Marvel)، به کمک قهرمانان مارول خواهد آمد.


Long Shot - فیلم‌ های برتر سال 2019
Long Shot

 

Long Shot

تاریخ انتشار: ۳ می (مورخ ۱۳ اردیبهشت)

Long Shot فیلمی با ژانر کمدی و نقش آفرینی بازیگرانی چون ست روگن (Seth Rogen) و شارلیز ترون (Charlize Theron) است. فرد (Fred) گزارشگر با استعدادی است که در دردسر افتادن مهارت خاصی دارد و شارلوت (Charlotte) یکی از قدرتمند ترین زن­‌ها در سیاست است. هنگامی که به طور اتفاقی این دو بر سر راه هم قرارمی­‌گیرند، فرد متوجه می­‌شود که شارلوت همان عشق کودکی اوست.


Detective Pikachu - فیلم‌ های برتر سال 2019
Detective Pikachu

Pokemon :Detective Pickachu

تاریخ انتشار:۱۰ می (مورخ ۲۰ اردیبهشت)

این فیلم لایو اکشنی براساس موجود محبوب کارتونی به دوبلوری رایان رینولدز (Ryan Reynolds) است. حکایت مردی جوان است که می­خواهد برای فهمیدن دلیل غیب شدن پدرش به کارآگاه پیکاچو (Detective Pikachu) بپیوندد.


John Wick 3 - فیلم‌ های برتر سال 2019
John Wick 3

 

John Wick: Chapter 3-Parabellum

تاریخ انتشار:۱۷ می (مورخ ۲۷ اردیبهشت)

“اگر به دنبال صلح هستی، خودت را برای جنگ آماده کن.”

جان ویک (John Wick) اینبار به عنوان قاتلی آماده­‌ی تخریب باز می­‌گردد. نام Parabellum اشاره به دومین بخش از جمله معروف “Si vis pacem, para bellum” دارد که به معنای “اگر به دنبال صلح هستی، خودت را برای جنگ آماده کن” است.


Rocketman - فیلم‌ های برتر سال 2019
Rocketman

 

Rocketman

تاریخ انتشار: ۱۷ می (مورخ ۲۷ اردیبهشت)

Rocketman فیلمی با ژانر بایوگرافی/فانتزی است. این فیلم حکایت زندگی خواننده­‌ی معروف سبک راک و پاپ، التون جان (Elton John)، است. تارون اگرتون (Taron Egerton) به عنوان شخصیت التون ایفای نقش خواهد کرد.


Aladdin - فیلم‌ های برتر سال 2019
Aladdin

Aladdin

تاریخ انتشار: ۲۴ می (مورخ ۳ خرداد)

این فیلم یکی دیگر از لایو اکشن­‌های بازسازی شده­‌ی دیزنی است. Aladdin فیلمی به کارگردانی گای ریچی (Guy Ritchie) و نقش آفرینی افرادی چون ویل اسمیت (Will Smith) به عنوان شخصیت غول چراغ جادو و منا مسعود (Mena Massoud) به عنوان شخصیت علاءالدین است.


Brighburn - فیلم‌ های برتر سال 2019
Brighburn

 

Brightburn

تاریخ انتشار: ۲۴ می (مورخ ۳ خرداد)

در این فیلم ما متوجه می­‌شویم که چه می­‌شد اگر کودکی با قدرت­های ماورایی به زمین می­‌آمد، اما به جای اینکه از قدرت­هایش برای نفع بشر استفاده کند و تبدیل به فردی مثل سوپرمن شود، بلکه از قدرت­‌هایش برعلیه مردم استفاده کند و تبدیل به یک شخصیت شیطانی شود. Brightburn فیلمی با ژانر درام/هیجان­انگیز است.


 

Godzilla - فیلم‌ های برتر سال 2019
Godzilla

Godzilla: King of the Monster

تاریخ انتشار: ۳۱ می (مورخ ۱۰ خرداد)

Godzilla باز می­‌گردد و اینبار موترا (Mothra)، رودان (Rodan) وشاه گیدورا (Ghidorah) را نیز به همرا خود می­‌آورد. Godzilla یک هیولای بزرگ و مخرب دریایی است. این فیلم،  فیلمی با ژانر علمی تخیلی/ماجرایی است.


Xmen - فیلم‌ های برتر سال 2019
Xmen

Dark Phoenix

تاریخ انتشار: ۷ ژوئن (مورخه ۱۷ خرداد)

این بار X-Men با قوی ترین دشمن خود، جین گری (Jean Grey) که زمانی یکی از نیروهای خودی بود، اما حال از کنترل خارج شده­ است، مبارزه خواهند کرد. سوفی ترنر (Sophie Turner)، بازیگر سریال معروف Game of Thrones، به عنوان شخصیت جین گری در این فیلم ایفای نقش خواهد کرد.


Men in Black - فیلم‌ های برتر سال 2019
Men in Black

Men in Black: International

تاریخ انتشار: ۱۴ ژوئن (مورخ ۲۴ خرداد)

Men in Black: International فیلمی با ژانر فانتزی/علمی تخیلی با نقش آفرینی دو بازیگر محبوب فیلم Thor: Ragnorok، تسا تامپسون (Tessa Thompson) و کریس همسورث (Chris Hemsworth) است. این فیلم حکایت دو مامور است که با به کار بردن اسلحه‌­هایی با تکنولوژی بالا سعی در مبارزه با بیگانگان شیطانی، را دارند.


Toy Story 4 - فیلم‌ های برتر سال 2019
Toy Story 4

Toy Story 4

تاریخ انتشار: ۲۱ ژوئن (مورخ ۳۱ خرداد)

در این فیلم شاهد قسمتی جدید برای این سری فیلم فانتری/ماجرایی خواهیم بود. این فیلم محصول شرکت Walt Disney Pictures و Pixar Animation Studios خواهد بود. همچنین این قسمت تنها قسمت از سری داستان اسباب بازی‌ها می‌باشد که کارکتر همیشگی این سری و صاحب اسباب بازی‌ها یعنی اندی حضور ندارد.


Spiderman: Far From Home - فیلم‌ های برتر سال 2019
Spiderman: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

تاریخ انتشار: ۵ جولای ( مورخ ۱۴ تیر)

خبر ساخت این فیلم یک اسپویل بزرگ برای فیلم Avengers: Endgame بود و مشخص کرد که اسپایدرمن از مرگ باز خواهد گشت. در این فیلم تام هالند (Tom Holland) به عنوان شخصیت پیتر پارکر (Peter Parker) ایفای نقش خواهد کرد.


 

The Lion King - فیلم‌ های برتر سال 2019
The Lion King

The Lion King

تاریخ انتشار:۱۹ جولای (مورخ ۲۸ تیر)

این فیلم لایو اکشنی دیگر است که توسط دیزنی بازسازی شده است. شیری به نام اسکار (Scar) که برای به دست آوردن تخت پادشاهی، برادرش موفاسا (Mufasa) را که شیر شاه است، به قتل می­‌رساند. در این بین برادرزاده­اش سیمبا (Simba) فرار می­‌کند. سیمبا در آینده بزرگ می­‌شود و اینبار برای گرفتن انتقام پدرش باز می­‌گردد.


Once Upon a Time In Hollywood - فیلم‌ های برتر سال 2019
Once Upon a Time In Hollywood

Once Upon a Time in Hollywood

تاریخ انتشار:۲۶ جولای (مورخ ۴ مرداد)

این فیلم نهمین فیلم از فیلم‌­های کارگردان معروف، تارانتینو (Tarantino) خواهد بود. موضوع این فیلم در مورد هالیوود در سال ۱۹۶۹ است و داستان جنایتی که خانواده منسون مرتکب شدند را روایت می‌کند. در این فیلم ما شاهد نقش آفرینی جمعی از بزرگترین و معروف ترین بازیگران هالیوود همچون برد پیت (Brad Pitt)، لئوناردو دی کاپریو (Leonardo DiCaprio)، مارگو رابی (Margot Robbie)، آل پاچینو (Al Pacino)، داکوتا فانینگ (Dakota Fanning) خواهیم بود. اگر شما از طرفداران فیلم های کارگردان محبوب یعنی تارانتینو بوده و اگر فیلم زیبای Pulp Fiction را نیز مشاهده کرده باشید،‌این فیلم، جزو مورد انتظار ترین فیلم های سال ۲۰۱۹ برای شما خواهد بود.


Hobbs and Shaw - فیلم‌ های برتر سال 2019
Hobbs and Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs and Shaw

تاریخ انتشار: ۲ آگوست (مورخ ۱۱ مرداد )

امسال قسمت جدیدی برای این سری فیلم محبوب، منتشر خواهد شد. در این قسمت شاهد ۲ تا از محبوب ترین شخصیت­های این سری یعنی هابز (Hobbs) و شاو (Shaw) خواهیم بود. برخلاف قبل این ۲ مجبور به همکاری با یکدیگر برای دستگیر کردن فردی بسیار خطرناک هستند که خطری بزرگ برای دنیا محسوب می‌­شود. این فیلم بدون شک جزو اکشن ترین و پر زد و خورد ترین فیلم‌ های سال ۲۰۱۹ خواهد بود.


New Mutants - فیلم‌ های برتر سال 2019
New Mutants

The New Mutants

تاریخ انتشار: ۲ آگوست ( مورخ ۱۱ مرداد)

این فیلم یکی از متفاوت‌­ترین فیلم‌­های مارول خواهد بود. این فیلم برخلاف سایر قسمت­های X-Men، فیلمی با ژانر ترسناک خواهد بود. برخلاف سایر فیلم‌­های مارول، ما در این قسمت هیچ شخصیت ابر شرور و یا هیچ شخصیتی که لباس خاص به تن دارد را مشاهده نخواهیم کرد. این فیلم داستان منحصر به فردی خواهد داشت و در این فیلم آن­ها هیچ هدفی برای نجات دنیا ندارند، بلکه در این فیلم برای نجات جان خود تلاش خواهند کرد.


Scary_Stories - فیلم‌ های برتر سال 2019
Scary_Stories

Scary Stories to Tell in the Dark

تاریخ انتشار: ۹ آگوست (مورخ ۱۸ مرداد)

این فیلم، فیلمی باژانر ترسناک است که در آن گروهی از نوجوانان به دنبال حل راز قتل­‌های وحشتناک، در شهر کوچکشان هستند. آن­ها برای نجات شهرشان باید با ترس­هایشان مبارزه کنند. تصور کنید که تمام داستان­‌های ترسناکی که در کودکی خوانده بودید، تبدیل به واقعیت شوند.


Pennywise - فیلم‌ های برتر سال 2019
Pennywise

It: Chapter Two

تاریخ انتشار: ۶ سپتامبر (مورخ ۱۵ شهریور)

به گفته کارگردان این فیلم، اندی موشیاتی (Andy Muschietti)، قسمت دوم بسیار ترسناک تر و هیجانی­‌تر از قسمت اول خواهد بود. در قسمت اول این سری، شاهد مبارزه­‌ی گروهی نوجوان با پنی وایز (Pennywise) بودیم. در قسمت دوم نوجوانان بزرگ شده‌­اند و پس از ۲۷ سال انتظار برای دوباره بیدار شدن پنی وایز، به دنبال راهی برای نابود کردن پنی وایز هستند. انتظار می‌رود که قسمت دوم فیلم It جزو ترسناک‌ ترین فیلم های سال ۲۰۱۹ باشد.


Downtown Abbey - فیلم‌ های برتر سال 2019
Downtown Abbey

Downton Abbey

تاریخ انتشار: ۲۰ سپتامبر (مورخه ۲۹ شهریور)

۴ سال پس از پایان سریال Downton Abbey، بالاخره انتظارها به پایان خواهند رسید و فیلمی برای ادامه‌­ی این سریال منتشر خواهد شد. این فیلم درمورد خانواده‌­ای ثروتمند و خدمتکارانشان است که اوایل قرن بیستم در انگلستان زندگی می‌­کنند.


Zombieland 2 - فیلم‌ های برتر سال 2019
Zombieland 2

Zombieland: Double Tap

تاریخ انتشار: ۱۱ اکتبر ( مورخ  ۱۹ مهر)

Zombieland: Double Tap فیلمی با ژانر کمدی تاریک است. همانطور که در قسمت اول مشاهده کردیم گروهی از افراد که از حمله­‌ی زامبی­‌ها جان سالم به در بردند، می­‌خواهند با کمک یکدیگر در برابر زامبی­‌ها برای بقا مبارزه کنند. در قسمت دوم نیز شاهد بازگشت و مبارزه­‌ی همان گروه خواهیم بود.


Joker - فیلم‌ های برتر سال 2019
Joker

Joker

تاریخ انتشار:۴ اکتبر (مورخ ۱۲ مهر)

فیلمی دیگر با موضوع جوکر توسط برادران وارنر (Warner Bros) منتشر خواهد شد. این بار این فیلم به کارگردانی تاد فیلیپس (Todd Phillips) و نقش آفرینی واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) به عنوان جوکر خواهد بود و جزو مورد انتظار ترین و حساس ترین فیلم های سال ۲۰۱۹ است که طرفداران جوکر برای تماشای آن سر از پا نمیشناسند.


Goldfinch - فیلم‌ های برتر سال 2019
Goldfinch

 

The Goldfinch

تاریخ انتشار: ۱۱ اکتبر (مورخ ۱۹ مهر)

این فیلم با ژانر درام، حکایت پسر نوجوانی است که پس از زنده ماندن از یک حمله­‌ی تروریستی در نیویورک زندگی‌­اش به کلی تغییر می­‌کند. در این فیلم ما شاهد نقش آفرینی بازیگرانی چون نیکول کیدمن (Nicole Kidman)، انسل الگورت (Ansel Elgort)، سارا پالسون (Sarah Paulson) خواهیم بود.


A Beautiful Day - فیلم‌ های برتر سال 2019
A Beautiful Day

 

A Beautiful Day in the Neighborhood

تاریخ انتشار: ۱۸ اکتبر (مورخ ۲۶ مهر)

تام هنکس (Tom Hanks)، برند­ه­‌ی اسکار، در این فیلم به عنوان شخصیت فرد روگرز (Fred Rogers) ایفای نقش خواهد کرد. این فیلم، فیلمی با ژانر درام و براساس زندگی واقعی خواهد بود.


Frozen 2 - فیلم‌ های برتر سال 2019
Frozen 2

Frozen 2

تاریخ انتشار: ۲۲ نوامبر (مورخ ۱ آذر)

بالاخره پس از مدت‌­ها انتظارها به پایان خواهد رسید و ادامه این فیلم منتشر خواهد شد. در این قسمت آنا و السا برای یک ماجراجویی جدید دوباره باز خواهند گشت. همه امیدواریم این قسمت نیز به زیبایی و هیجان­‌انگیزی قسمت قبل باشد.


 

Dark Fate - فیلم‌ های برتر سال 2019
Dark Fate

Terminator: Dark Fate

تاریخ انتشار: ۱ نوامبر (مورخ ۱۰ آبان)

ترمیناتور باز می‌گردد. در این فیلم آرنولد شوارتزنگر (Arnold Schwarzenegger) به عنوان شخصیت ترمیناتور و همچنین لیندا همیلتون (Linda Hamilton)  به عنوان شخصیت سارا کانر (Sara Connor) ایفای نقش خواهد کرد. امیدواریم که پس از افتضاحی که نسخه قبلی سری ترمیناتور به بار آورد، این نسخه از فیلم نه تنها بازگشتی برای مجموعه، بلکه شاهد یکی از بهترین فیلم های سال ۲۰۱۹ نیز باشد.


What Men Want - فیلم‌ های برتر سال 2019
What Men Want

What Men Want

تاریخ انتشار: ۸ فوریه (مورخ ۱۹ بهمن)

What Men Want فیلمی با ژانر کمدی/عاشقانه است. این فیلم درمورد زنی است که به عنوان ناظر ورزشی مشغول به کار است، حال به طورعجیبی او صدای ذهن مردان را می­‌شنود. کسب این قدرت عجیب تنها شروعی برای ماجراهای کمدی او خواهد بود.


Star Wars The Last Jedi - فیلم‌ های برتر سال 2019
Star Wars The Last Jedi

 

Star Wars: Episode IX

تاریخ انتشار: ۲۰ دسامبر (مورخ ۲۹ آذر)

خبری خوش برای طرفداران سری فیلم‌­های Star Wars، بالاخره قسمتی جدید از این سری در حال ساخت است و جزو مورد انتظار ترین فیلم های سال ۲۰۱۹ می باشد. کارگردانی این فیلم برعهده­‌ی جی جی آبرامز (J.J.Abrams) خواهد بود. این فیلم، فیلمی با ژانر فانتزی/علمی­‌تخیلی خواهد بود.

منبع: esquire.com

 

[btn btnlink=”https://t.me/pcspotmag” btnsize=”full” bgcolor=”#1e73be” txtcolor=”#ffffff” btnnewt=”1″ nofollow=”1″]پی سی اسپات در تلگرام[/btn] [btn btnlink=”https://www.instagram.com/pcspot_mag” btnsize=”full” bgcolor=”#cc20b8″ txtcolor=”#ffffff” btnnewt=”1″ nofollow=”1″]پی سی اسپات در اینستاگرام[/btn]

 

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط صبا غلامی
بارگذاری بیشتر در فیلم و سریال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

همچنین ببینید

به طور رسمی تریلر جدیدی از انیمیشن Frozen 2 منتشر شد

به گزارش پی سی اسپات، یک تریلر جدید از انیمیشن Frozen 2 منتشر شد. فیلم فروزن ۲ (Frozen 2) …