برخلاف سال گذشته که نمایش بازی Cyberpunk 2077 بر پایه گیم پلی بود و ما توانستیم بخش‌های زیادی از گیم پلی بازی را مشاهده نماییم و سپس آن تریلر گیم پلی طولانی معروف و حاشیه ساز منتشر شد. اما امسال و در E3 2019، امشب در کنفرانس مایکروسافت تریلر سینماتیک بسیار هیجان انگیزی از بازی منتشر شد که درگیری‌های زیادی در آن رخ داد و شاهد داستانی کوتاه از بازی بودیم، اما لحظه شگفت انگیز این تریلر زمانی بود که متوجه شدیم، کیانو ریوز (Keanu Reeves) در بازی حضور خواهد داشت و نقش آفرینی خواهد کرد. بله، جان ویک در این بازی سابرپانکی قرار است زمین و زمان را به آتش بکشد.

به گزارش پی سی اسپات و به نقل از PCGamer، در ادامه‌ی کنفرانس و پس از پایان یافتن تریلر، کیانو ریوز در حرکتی سوپرایز کننده بر روی سن آمد تا تاریخ انتشار بازی را اعلام کند و پس از اینکه توسط هواداران حاضر در صحنه تشویق شد، اعلام کرد که بازی در تاریخ ۱۶ آوریل ۲۰۲۰ مصادف با ۲۸ فرورین سال ۱۳۹۹ منتشر خواهد شد. بدون شک، تصمیم اینکه شخصی مانند کیانو ریوز تاریخ انتشار بازی را اعلام کند، حرکت قدرتمندی از سوی شرکت سازنده یعنی CD Project Red بود و ما فیض زیادی بردیم.

در این تریلر سینماتیک که پس از تریلر گیم پلی بازی که سال گذشته به دستمان رسید جریان دارد، مشاهده کردیم که شخصیت اصلی بازی یعنی V به نزدیک رئیس خود بازگشته تا جایزه خودش را برای انجام ماموریت دریافت کند، و ما در صحنه‌ی فلش بکی متوجه شدیم که همکار او در طی انجام عملیات کشته شده و V نیز تقریبا به او پیوسته بود.

به نظر می‌رسد که داستان بازی تم انتقام محور داشته باشد و به همین دلیل، حضور شخصی مانند کیانو ریوز که نقش آفرینی هیجان انگیز او را در نقش جان ویک دیده‌ایم، شدیدا به درد این شخصیت می‌خورد که در اولین حضورش این جمله را به زبان می‌آورد “ما یک شهر کامل را برای سوزاندن داریم”. باید ببینیم که V و ریوز از چه راهی اقدام به آتش زدن شهر خواهند کرد.

در ادامه از شما دعوت می‌کنم تریلر جدید بازی Cyberpunk 2077 را مشاهده نمایید:

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط مهرداد کرمی
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =

همچنین ببینید

تمام مواردی که از کنسول Xbox Scarlett می‌دانیم+ مشخصات کلی

همانطور که انتظار می‌رفت، شرکت مایکروسافت (Microsoft) در کنفرانس خود در E3 2019، از کنسول …