به گزارش پی سی اسپات، اولین سریال آلمانی زبان شبکه‌ی نتفلیکس (Netflix) برای فصل دوم خود بازگشته است. در تریلر فصل دوم سریال Dark مشخص می‌شود که راز عمیقی در شهر ویندن (Winden) نهفته است و در حالی که آلمان هر روز بزرگ‌تر  عمیق‌تر می‌شود، مشخص می‌شود که همه چیز در شهر ویندن به هم مرتبط است. در ادامه می‌توانید این تریلر بسیار جذاب را مشاهده نمایید.

سریال تاریک (Dark) داستان مفقود شدن یک بچه به طرز مرموز را روایت می‌کند که باعث می‌شود چهار خانواده‌ی مختلف به دنبال او بگردند و در این بین، ماجرا‌های عجیب و مغز آب کنی بوجود می‌آید که سه نسل مختلف از شخصیت‌های سریال را درگیر خود می‌کند.

فصل اول سریال ماجرای‌های مختلفی را روایت می‌کرد. از پسری که قصد داشت تا با خودکشی پدر خود و اتفاقات بعد از آن کنار بیاید تا پلیسی که برادرش ۳۳ سال قبل غیب شده و رئیس پلیسی که در وسط یک ماجرای عمیق و دیوانه وار گیر افتاده است. همه‌ی این خط‌های داستانی در کنار یکدیگر یک خط داستانی منسجم و دیوانه واری را تشکیل داده بودند که طرفداران داستان‌های علمی تخیلی شدیدا از آن لذت می‌برند.

داستان فصل اول از سریال از سال ۲۰۱۹ شروع شد و به لطف عنصری به اسم سفر در زمان و غاری شگفت انگیز که در منطقه‌ای از سریال حضور داشت، به مرور به سال‌هایی نظیر ۱۹۵۳ و ۱۹۸۵ هم کشیده شد. داستان رفته رفته شخصیت‌های سریال را در کنار هم قرار داد و همانطور که راز‌های بزرگی از زندگی آن‌ها را نشان ما می‌داد، هر کدام از خانواده‌های حاضر در سریال را به یک انتهای مشخصی در پایان فصل اول سریال رساند.

سریال Dark توسط باران بو اودار (Baran bo Odar) و جنتیه فریس (Jantje Friese)‌ساخته شده است و بازیگرانی نظیر اولیور ماسوچی (Oliver Masucci)، کارولاین ایچهورن (Karoline Eichhorn) و جوردیس تریبل (Jördis Triebel) را شامل می‌شود.

فصل دوم سریال برای پخش در ۲ ژوئن (مصادف با یکشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۸)‌ از شبکه نتفلیکس برنامه ریزی شده است.

منبع: Comingsoon

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط Arch Angel
بارگذاری بیشتر در تریلر فیلم و سریال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 1 =

همچنین ببینید

بازگشت سریال Jessica Jones با سومین فصل خود از ماه ژوئن

به گزارش پی سی اسپات، با تایید نتفلیکس (Netflix) سریال Jessica Jones با سومین فصل خود در م…