امروز در کنفرانس خبری شرکت Bethesda در E3 2019، شرکت Arcane که در گذشته‌ بازی‌‌های Dishonored و Prey را ساخته است، بازی جدیدی را به نام Deathloop معرفی کرد و تریلری هیجان انگیز از آن منتشر شد.

به گزارش پی سی اسپات و به نقل از PCGamer، وقایع این بازی که در سبک اکشن اول شخص می‌باشد، در جزیره‌ای به نام Black Reef جریان دارد که در آن یک ایسگاه فضایی نابود شده وجود دارد و در این مکان شما باید با انسان‌هایی که ماسک آهنین بر چهره دارند مبارزه کنید که انگار از بازی We Happy A Few فرار کرده‌اند! شاید سوال بپرسید که این بازی چه ربطی به We Happy A Few دارد. باید عرض کنم که در آن بازی، کریپی ترین و وحشتناک ترین دشمنان موجود را شاهد بودیم و در این بازی نیز، نسخه ارتقا یافته همان موجوادت چندش آور را شاهد هستیم!

شخصیت‌های اصلی این بازی رو قاتل یا اساسین هستند که در یک تکرار زمان یا Time Loop گیر کرده‌اند و پس از هر بار مردن، دوباره به نحوی زنده می‌شوند تا به مبارزه بپردازند. یکی از آن‌ها قصد دارد تا به این تکرار زمانی پایان دهد، اما آن یکی این ویژگی را لذت بخش می‌داند و به همین سبب، درگیری بین این دو نفر بوجود آمده و آن‌ها قصد دارند تا همدیگر را از بین ببرند.

در این بازی نیز همانند عناوین قبلی شرکت Arcane شما می‌توانید از صد‌ها راه ممکن وارد شده، هدف خود را از بین ببرید و ماموریت خود را به سبک دلخواه خود به پایان برسانید. می‌توانیم حدس بزنیم که بازی گیم پلی پیچیده و متنوعی‌ای را نیز خواهد داشت.

در حال حاضر تاریخ انتشار بازی مشخص نشده است، اما به محض اعلام شدن آن، به اطلاع شما خواهیم رساند.

دعوت می‌کنم که تریلر بازی Deathloop را تماشا نمایید:

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط مهرداد کرمی
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − دو =

همچنین ببینید

تمام مواردی که از کنسول Xbox Scarlett می‌دانیم+ مشخصات کلی

همانطور که انتظار می‌رفت، شرکت مایکروسافت (Microsoft) در کنفرانس خود در E3 2019، از کنسول …