به گزارش پی سی اسپات و خبرگزاری Dualshockers، بازی Doom Eternal به عنوان یکی از موردانتظارترین بازی‌ها در ایام تعطیلات و همچنین به عنوان یکی از منتخب برندگان جوایز در رویداد E3 2019، تصمیم دارد تا بازیکنان را به طور ضربتی به جهنم بازگرداند. البته این نکته، نکته‌ای نیست که بتوان آن را به طور واضح از خود بازی دریافت، بلکه به کمک کارهای هنری فوق العاده‌ای که از کلکتور ادیشن استیل بوک بازی Doom Eternal موجود است، می‌توان این نکته را برداشت کرد.

شرکت Bethesda نگاه دقیق‌تری به این هنر انداخته است که قرار است از طریق شرکت Mondo و شیوه هنرمند معروف گابز (Gabz) در کلکتور ادیشن استیل بوک بازی Doom Eternal طراحی شود. اینگونه بر می‌آید که همراه با کلکتور ادیشن، کلاه Doom Slayer، یکی از شخصیت‌های پر طرفدار بازی Doom 2016، نیز همراه است که این کار برای قاب استیل بوک تجربه فوق العاده خوبی را به ارمغان می‌آورد. شما در این بازی به مرحله‌ای می‌رسید که شگفت زده خواهید شد و از شدت تعجب نمی‌توانید هیچ حرفی بزنید و دهانتان باز می‌ماند، این طراحی بسیار فوق العاده است و همچنین انرژی بسیار زیادی را هم از شما می‌گیرد.

البته جا دارد که ذکر کنیم که اگر می‌توانستیم بازی Doom Eternal را در رویداد E3 2019 بازی کنیم، آنوقت می‌توانستیم ادعا کنیم که این بازی، دنباله بازی‌ای است که ارزشش را دارد تا به عنوان دنباله بازی تحسین شده Doom 2016 شناخته و معرفی شود. و از آنجایی که خوشبختانه این بازی تا سال آینده عرضه خواهد شد، لازم نیست مدت زیادی صبر کنیم تا به اعماق جهنم بپریم.

این بازی فوق العاده جذاب در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۹ معادل ۱ آذر ۱۳۹۸ برای پلتفرم‌های PS4، Xbox One، Nintendo Switch، PC ، و Google Stadia عرضه خواهد شد و هنوز زمان بسیار زیادی برای پیش خرید این بازی در آمازون باقی است.

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط فائزه زارع زردینی
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

همچنین ببینید

سیستم مورد نیاز بازی The Dark Pictures: Man of Medan منتشر شد

به گزارش پی سی اسپات و به نقل از Dsogaming، با توجه به اینکه تنها دو ماه به انتشار بازی Th…