به گزارش پی سی اسپات، کنفرانس خبری Microsoft در E3 امسال برگزار شد و بالاخره موفق شدیم جزئیاتی را درباره بازی در حال انتشار Gears 5 بدست آوریم. در این کنفرانس، راس فرگوسن (Ros Fergusson) از استودیو Coalition بر روی صحنه حضور یافت و اعلام کرد که این بازی فوق العاده در ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹ معادل ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ منتشر خواهد شد. ولی اگر عضو Game Pass Ultimate هستید می توانید ۴ روز زودتر بازی کنید.

بازیکنان دو بار فرصت دارند تا بازی Gears 5 را امتحان کنند. در ماه جولای، استودیو چندین نسخه تست این بازی را منتشر خواهد کرد که شامل رقابتی جدید به نام Arcade خواهد بود. همچنین در ماه بعد، یعنی ۱۹ آگوست معادل ۲۸ مرداد Horde Mode آن را نیز تست کنید.تمرکز در کنفرانس مطبوعاتی Xbox بر روی حالت جدید Escape Mode بود‌ که شرکت Microsoft آن حالت را تهاجمی و سه نفره آنلاین به صورت Co-up توصیف کرد که تیم انتحاری باید با هم همکاری کنند تا دشمن را سر به نیست کنند

 اینطور که نشان داده شده، تیم Gears در کشتی دشمن نفوذ می‌کنند و در مقابل دشمنان سر سخت خود می‌جنگند.فرگوسن افزود این بازی به صورت سه نفره آنلاین در حالت Co-op می‌باشد و اگر شما مایلید تا به صورت تک نفره این بازی را تجربه کنید، بعضی از فروشگاه‌های Microsoft نسخه دموی حالت Escape Mode را چند روز دیگر عرضه خواهند کرد.کسانی که در ۱۶ سپتامبر معادل ۲۵ شهریور بازی Gears 5 را بازی می‌کنند به طور اشانتیون از یک پک کاراکتر Terminator: Dark Fate نیز بهره مند می‌شوند ، که Terminator T-800 Endoskeleton و Sarah Connor را به عنوان کاراکترها در بازی اضافه می‌کنند.

البته این تمام چیزی نبود که شرکت Microsoft در طول این کنفرانس بیان کرد. این شرکت همچنین تریلری را برای بازی Cyberpunk 2077 منتشر کرد که به طور کاملا سورپرایزی Keanu Reeves را در آن می‌بینیم. همچنین بازی جدید شرکت Ninja Theory نیز با نام Bleeding Edge معرفی شد و طرفداران را به وجد آورد.

منبع: gamespot

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط فائزه زارع زردینی
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − شش =

همچنین ببینید

اولین تصاویر رسمی بازی Star Wars Jedi Fallen Order منتشر شد

به گزارش پی سی اسپات، شرکت Electronic Arts به تازگی اولین تصاویر رسمی بازی Star Wars Jedi:…