به گزارش پی سی اسپات و به نقل از Nintendolife، به مناسبت عرضه‌ی بازی Mortal Kombat 11 ، سازندگان ویدیوی معرفی آخرین شخصیت لیست مبارزان بازی را نیز منتشر کردند. این مبارز که فراست (Frost) نام دارد، دیشب و طی نمایش زنده‌ی شرکت Netherrealm معرفی شد و همچنین گیم‌ پلی آن که شامل فیتال بلو (Fatal Blow) و فیتالیتی (Fatality) می‌شود، نمایش داده شد.

این شخصیت اولین بار در نسخه ی Deadly Alliance بازی معرفی شد که یکی از شاگردان ساب زیرو (Sub-Zero) محسوب می‌شد و به مرور، به یک ربات و سایبورگ شیطانی تبدیل شد. با تماشای تریلر گیم‌ پلی این شخصیت به این مساله پی خواهید برد که سیستم مبارزات و نمای کلی این شخصیت شباهت‌ های زیادی را به شخصیت Sub-Zero دارد و این مساله غیر قابل انکار است. البته بسیاری از طرفداران نیز عقیده دارند که بازی Injustice 2 تاثیرات منفی‌ای را بر روی Mortal Kombat 11 گذاشته و از شخصیت‌های جدید سری راضی نیستند.

حال بعد از گذشت چهار ماه، بالاخره لیست مبارزان بازی Mortal Kombat 11 کامل شده است و ما می‌دانیم که این لیست شامل چه شخصیت‌هایی خواهد بود. همچنین طبق سنت همیشگی شرکت NetherRealm، این بازی یک بسته ی اضافه شامل ۶ شخصیت جدید را دریافت خواهد کرد که انتظار می‌رود این لیست تنها شامل شخصیت‌های قدیمی و اصلی سری Mortal Kombat باشد و بسته‌ی جداگانه ای برای معرفی شخصیت‌ های مهمان به زودی رونمایی شود.

طبق لیستی که به تازگی لو رفته است، شخصیت‌هایی مانند جوکر (Joker)، اسپاون (Spawn)، اش ویلیامز (Ash Williams) قرار است به عنوان شخصیت‌ های مهمان در این بازی حضور داشته باشند. همچنین دیشب بود که نقد‌ های بازی Mortal Kombat 11 توسط منتقدین عرضه شد و شما می‌توانید این نقد‌هارا در وبسایت پی سی اسپات بخوانید.

بازی Mortal Kombat 11 هم اکنون برای PC، Xbox One و PS4 در دسترس می‌باشد.

امیدوارم از تماشای ویدیو لذت ببرید:

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط Arch Angel
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 9 =

همچنین ببینید

مایکل پنیا به جمع بازیگران فیلم تام و جری خواهد پیوست

به گزارش پی سی اسپات، مایکل پنیا (Michael pena)، بازیگر فیلم مرد مورچه ای (Ant-Man)، به جم…