به گزارش پی سی اسپات، یک تریلر جدید از انیمیشن Frozen 2 منتشر شد. فیلم فروزن ۲ (Frozen 2) قسمت دوم انیمیشن محبوب فروزن (Frozen) که یکی از انیمیشن های موفق شرکت دیزنی (Disney) است، خواهد بود. پس از انتشار فیلم فروزن در سال ۲۰۱۳ این فیلم توانست به موفقیت و محبوبیت بزرگی دست یابد. حال ادامه ای برای این انیمیشن جذاب و دوست داشتنی در حال ساخت است. برای تماشای این تریلر جذاب می توانید به پایان همین متن مراجعه کنید.

این تریلر اطلاعات بیشتری را نسبت به تریلر قبلی، در اختیار بینندگان می گذارد. در صحنه آغازین هردو تریلر می بینیم که السا (Elsa) سعی دارد که با استفاده از قدرت منحصر به فردش دریا را شکست دهد، اما در نهایت شکست خورده و به درون دریا می افتد. در تریلر جدید که از این فیلم منتشر شده است می بینیم که وقتی السا به درون آب می افتد، یک موجود عجیب را درون آب دربا میبینید. این موجود ظاهری همچون اسب دارد اما با این تفاوت که از جنس آب است.

در این تریلر یک دیالوگ از گرند پابی (Grand Pabbie) می شنویم که می گوید “گذشته آن چیزی نیست که به نظر می آید” و همچنین به السا و خواهرش آنا (Anna) می گوید که برای کشف حقیقت، مجبور خواهند بود که وارد یک ماجراجویی پرخطر شوند. با اینکه بسیاری از اطلاعات مربوط به فیلم فروزن ۲ مخفی نگه داشته شده است، این تریلر اطلاعات جذابی از این فیلم دیدنی را فاش می کند. اینطور که به نظر میرسد این فیلم دارای صحنه های جادویی و رویایی چشم گیری خواهد بود. شایعاتی مبنی بر اینکه در این فیلم خواهیم دید که این دو خواهر برای کشف حقیقت، به جستوجو در گذشته خواهند پیوست و در نتیجه اطلاعاتی در مورد پدر و مادرشان کشف خواهند کرد، منتشر شده است.

انیمیشن Frozen 2 در تاریخ ۲۲ نوامبر ( مورخ ۱ آذر) امسال منتشر خواهد شد.

امیدواریم از تماشای این تریلر جذاب و دیدنی لذت ببرید:

منبع: Gamespot

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط صبا غلامی
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + چهار =

همچنین ببینید

فیلم Batman رابرت پتینسون، یک فیلم سه قسمتی خواهد بود

به گزارش پی سی اسپات، فیلم Batman که در آن رابرت پتینسون (Robert Pattinson) ایفای نقش خواه…