به گزارش پی سی اسپات، به تازگی پرومو قسمت پایانی فصل هشتم سریال Game of Thrones منتشر شد که می‌توانید در ادامه مشاهده نمایید، اما اگر تا‌کنون قسمت پنجم را مشاهده نکرده‌اید، از مشاهده کردن آن خودداری نمایید.

متن زیر می‌تواند داستان قسمت پنجم فصل هشتم را برای شما اسپویل کند

همانطور که می‌دانید، صبر مایه ای است که دیر یا زود لبریز می‌شود و انسان هرچقدر هم که بخواهد آن را کنترل نماید، بالاخره یک روز این کنترل که توهمی بیش نیست، از بین می‌رود و شما را به کار‌هایی وادار می‌کند که شاید یک روزی از شنیدن آن‌ها خنده بر لب هایتان جاری می‌شد. این حکایت دنریس تارگرینی است که بالاخره پس از مدت‌ها نقش و هویت اصلی خود به عنوان ملکه‌ی دیوانه را به وحشتناک‌ترین شکل ممکن نشان داد و تبدیل به خطرناک‌ترین دشمن اصلی سریال Game of Thrones شد.

شاید در نگاه اول و پس از مشاهده‌ی این اپیزود نسبتا ترسناک و عذاب آور، در دل خود بگویید که دنریس به چه دلیل به این قدر از خشمگین بودن رسید و حتی به زن و بچه‌ها و نیرو‌های خود نیز رحم نکرد، اما دلیل آن بسیار ساده است. جدا از تمام رنج‌ها و بدبختی‌هایی که او در مسیر رسیدن به تخت آهنین تحمل کرد، در فصل هفتم شاهد از دست رفتن ویزریون و کشته شدن آن توسط شاه شب بودیم و در ادامه نیز، او بیشترین تلفات ممکن را در فصل هشتم سریال داد. از جوراه و ریگال گرفته و تا کشته شدن میساندی و سرسی‌ای که تا می‌توانست روی اعصاب او قدم زد و حال در اپیزود این هفته شاهد حمله‌ی تمام عیار دنریس به کینگزلندینگ و نابودی کامل آن توسط دروگون بودیم.

نبرد برادران کلیگین
نبرد برادران کلیگین

اما در کنار آن نبرد دو برادر کلگین یعنی Cleganebowl نیز پس از مدت‌ها انتظار بالاخره اتفاق افتاد و مبارزه‌ی نسبتا کوتاه اما جذابی را شاهد بودیم که طی آن، سندور کلیگین که از کشتن برادر زامبی مانندش نا‌امید شده بود، او را بغل کرده و به سمت شعله‌های آتش پریدند.

در آخر مساله‌‌ی مهمی که شاید در پروموی قسمت بعدی و پایانی سریال نیز به چشم می‌خورد، آریا استارکی است که عزم خود را برای کشتن ملکه‌ی دیوانه جزم کرده و پس از مشاهده‌ی کشته‌ شدن کودکان و مادران بی گناه، حال دیگر هیچ فرصتی را برای انتقال گرفتن از دنریس از دست نخواهد داد.

در ادامه از شما دعوت می‌کنم پروموی قسمت پایانی فصل هشتم سریال Game of Thrones را مشاهده نمایید:

 

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط Arch Angel
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

همچنین ببینید

جورج آر آر مارتین در حال همکاری با یک استودیو ساخت بازی ژاپنی است

دیروز بود که آخرین قسمت از سریال محبوب و فوق‌العاده Game of Thrones پخش شد و طرفداران با د…