این متن قسمت چهارم فصل هشتم سریال Game of Thrones را اسپویل می‌کند

به گزارش پی سی اسپات، هفته‌ی گذشته بود که پس از سال‌ها در وینترفل شاهد جنگی بزرگ بین ارتش زندگان و مردگان بودیم و در این جنگ وحشتناک حوادث زیادی رخ داد و شخصیت‌های مهم زیادی کشته شدند. از جمله این شخصیت‌ها می‌توان به جوراه مورمونت، لیانا مورمونت، شاه شب یا نایت کینگ (Night King)، ادموند تارلی، ویزریون (Viserion)، تیون گریجوی و بریک داندریون اشاره کرد. جدا از کشته شدن از شخصیت‌های مهم داستانی، ما شاهد از بین رفتن کلی ارتش مردگان بودیم و در کنار آن، دنریس تارگرین نیز تعداد زیادی از سواره نظام دوتراکی خود و آنسالید را از دست داد. از آن سو بسیاری از شخصیت‌ها نیز جیمی و برین آسیب جدی دیده‌اند و اژدهای دنریس یعنی ریگال نیز وضعیت خوبی نداشت. اما بدون شک لحظه‌ی بزرگ این قسمت زمانی بود که آریا استارک جوان خنجر خود را در بدن نایت کینگ فرو کرد و باعث از هم پاشیدن او شد.

اما امروز و در اپیزود چهارم دیدیم که بعد از این جنگ بزرگ و پس از ادای احترام به درگذشتگان این جنگ، جشنی بزرگ در وینترفل برپا شده است و به نظر می‌رسد که همه چیز به خوبی خوشی در حال پیشرفت می‌باشد و تنها یک جنگ بزرگ و آسان باقی مانده است تا دنریس تارگرین و یا جان اسنو با نام اصلی ایگان تارگرین، بر‌روی تخت آهنین بنشینند.

اما در ادامه این جشن و زمانی که فکر می‌کردیم همه چیز به خوبی برای دنریس تارگرین در حال پیشروی است، شاهد کشته شدن یکی از اژدها‌های او یعنی ریگال بودیم که به تازگی در حال استراحت و بهبود بود اما یورون گریجوی با سلاح مرگباری که توسط کیوبرن طراحی شده بود، توانست یکی از دو اژدهای دنریس را پایین بیاورد و او را برای جنگ پیشرو تضعیف نماید. اما این پایان ماجرا نبود و در ادامه شاهد بودیم که به کشتی‌های دنریس که در حال حرکت به سمت دراگن استون بودند حمله کرد و پس از نابودی آن‌ها، میساندی را گروگان گرفت. در اواخر این اپیزود نیز شاهد بودیم که میساندی توسط کوه (Mountain) و به دستور سرسی در مقابل دنریس و تیریون اعدام شد و شیپور جنگ را به نوعی به صدا در آورد.

حال باید ببینیم که در قسمت‌های آینده، دنریس و جان چه نقشه‌های بزرگ را در سر خواهند داشت و طبق آن چیزی که در پرومو دیدیم، به نظر می‌رسد که حداقل یورون از یکی از نقشه‌های دنریس شوکه شده و امکان شکست سرسی لنیستر وجود دارد.

سریال Game of Thrones پس از پخش دو قسمت دیگر در فصل هشتم به پایان خواهد رسید.

در آخر شما را به مشاهده‌ی این پرومو دعوت می‌نمایم:

 

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط Arch Angel
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 5 =

همچنین ببینید

جورج آر آر مارتین در حال همکاری با یک استودیو ساخت بازی ژاپنی است

دیروز بود که آخرین قسمت از سریال محبوب و فوق‌العاده Game of Thrones پخش شد و طرفداران با د…