به گزارش پی سی اسپات، فیلم Joker در مورد یکی از شخصیت های محبوب و معروف دنیای کمیک خواهد بود اما داستان این فیلم ربطی به داستان اصلی این شخصیت نخواهد داشت.

این مسئله باعث خشم مردم خواهد شد…

براساس گزارشات به دست آمده تاد فیلیپس (Todd Phillips)، کارگردان این فیلم، در یکی از مصاحبه هایش بیان کرد که “هیچکدام از بخش های این فیلم براساس داستان کمیک مربوط به این شخصیت نخواهد بود، و این مسئله باعث خشم مردم خواهد شد” همچنین او که فیلمنامه نویس این فیلم بود، افزود “در واقع ما یک ورژن جدید از شخصیت جوکر را نوشته ایم، ما این داستان را براساس اینکه یک شخصیتی همچون جوکر ممکن است از کجا آمده باشد نوشته ایم. این چیزی بود که بنظر من جذاب آمد. ما در این فیلم جوکر را توضیح نخواهیم داد بلکه ما داستان فردی را توضیح خواهیم داد که تبدیل به جوکر شد. این درباره این مرد است.”

معمولا هر فیلمی که براساس یکی از شخصیت های کمیک باشد برگرفته شده از داستان اصلی آن شخصیت نیز خواهد بود یا حداقل بخشی از  آن داستان اصلی را در فیلم جا خواهد داد اما این مسئله که فیلیپس به طور صریح بیان کرد که داستان جوکر در این فیلم با داستان اصلی این شخصیت بسیار فرق خواهد داشت و این یک ورژن جدید از این شخصیت محبوب خواهد بود، یک اتفاق متفاوت و جذاب است.

داستان این فیلم در مورد یک مرد به نام آرتور فلک (Arthur Fleck) خواهد بود. آرتور یک کمدین شکست خورده است که پس از مدتی دچار جنون شده و یه شکل یک دلقک درآمده و در شهر گاتهام پرسه می زند. او کم کم وارد دنیای جرم و جنایت می شود و…

کوئین فینیکس (Joaquin Phoenix) که تاکنون ۳ بار کاندیدای جایزه اسکار شده است، به عنوان شخصیت معروف جوکر در این فیلم ایفای نقش خواهد کرد. فیلم Joker در تاریخ ۴ اکتبر (مورخ ۱۲ مهر) امسال منتشر خواهد شد.

همچنین شما می توانید اولین تریلر منتشر شده از این فیلم را نیز در سایت ما تماشا کنید.

منبع: Gamespot

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط صبا غلامی
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 2 =

همچنین ببینید

طراحی جدید شخصیت سونیک در فیلم Sonic the Hedgehog رضایتمندانه است

به گزارش پی سی اسپات، فیلم Sonic the Hedgehog با کمی تاخیر منتشر خواهد شد چرا که طراحان ای…