به گزارش پی سی اسپات، دواین جانسون (Dwayne Johnson)، معروف به راک (Rock)، در صفحه اینستاگرام شخصی اش اعلام کرد که فیلم برداری فیلم جومانجی ۳ (Jumanji 3) به پایان رسیده است. براساس گزارشات به دست آمده از مجله The Hollywood Reporter، کالین هنکس برای ایفای نقش به عنوان بزرگسالی شخصیت الکس ریک (Alex Vreeke) در فیلم Jumanji 3، بازخواهد گشت. فیلمنامه این قسمت، اثری از اسکات روزنبرگ (Scott Rosenberg) و جف پینکنر (Jef Pinkner) خواهد بود. کارگردان فیلم قبلی، یعنی جیک کاسدان (Jake Kasdan)، نیز برای کارگردانی ادامه این فیلم بازخواهد گشت.

در قسمت قبل، دیدیم که ۴ نوجوان به طرز عجیبی وارد دنیای بازیی به نام جومانجی می شوند. هر کدام از این ۴ نوجوان باید به عنوان شخصیتی که قبل از شروع باز انتخاب کرده بودند، بازی کنند. اسپنسر (Spencer) که یکی از دانش آموزهای درسخوان مدرسه است، تبدیل می شود به یک ماجراجوی عضلانی، ورزشکار فوتبال تبدیل می شود به یک جانورشناس و متخصص سلاح، دختر زیبا و محبوب مدرسه تبدیل می شود به یک پروفسور و همچنین مارتا (Martha) دختر درسخوان مدرسه به یک تکاور و مبارز رقصنده تبدیل می شود. پس از اینکه این ۴ نوجوان در جلد انسان های متفاوت وارد دنیای جومانجی می شوند، متوجه می شوند که این بازی فراتر و در عین حال بسیار خطرناک تر از یک بازی نرمال است. آن ها برای خروج از بازی باید قبل از به پایان رسیدن تعداد جان هایشان، بازی را به پایان رسانده و جومانجی را از خطر بزرگی که آن را تهدید می کند، نجات دهند. این فیلم توانست با بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری خود به فروش جهانی ۹۳۹ میلیون دلاری دست یابد.

دواین جانسون (Dwayne Johnson)، کارن گیلان (Karen Gillan)، کوین هارت (Kevin Hart)، جک بلک (Jack Black)، الکس ولف (Alex Wolff)، سر داریوس بلین (Ser’Darius Blain)، مدیسون آیسمن (Medison Iseman)، مورگان ترنر (Morgan Turner)، نیک جوناس (Nick Jonas) از جمله بازیگرانی خواهند بود که برای ایفای نقش در ادامه فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle بازخواهند گشت. همچنین اوکوافینا (Awkwafina)، دنی دویتو (Danny DeVito)، دنی گلاور (Danny Glover) نیز از جمله بازیگران جدیدی خواهند بود که به تیم بازیگران فیلم Jumanji 3 خواهند پیوست.

منبع: Screenrant

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط صبا غلامی
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

همچنین ببینید

بازگشت سریال Jessica Jones با سومین فصل خود از ماه ژوئن

به گزارش پی سی اسپات، با تایید نتفلیکس (Netflix) سریال Jessica Jones با سومین فصل خود در م…