به گزارش پی سی اسپات، کمپانی سونی پیکچرز (Sony Pictures) اولین تریلر رسمی فیلم Jumanji: The Next Level را منتشر کرد. این فیلم سومین فیلم سری فیلم های اکشن/ماجراجویی جومانجی (Jumanji) و ادامه ای برای فیلم دوم این سری فیلم با نام جومانجی: به جنگل خوش آمدید (Jumanji: Welcome to the Jungle) خواهد بود. برای تماشای این تریلر جذاب، می توانید به پایان همین متن مراجعه کنید.

در فیلم جومانجی: مرحله بعدی (Jumanji: The Next level) شاهد بازگشت همان گروه خواهیم بود با این تفاوت که اینبار بازی تغییر خواهد کرد. اینبار آن ها برای نجات یکی از افراد گروه اشان مجبور خواهند شد که به بازی بازگردند. پس از ورود به بازی آن ها در می یابند که هیچ چیز آن طور که انتظارش را داشتند، پیش نخواهد رفت. اینبار بازیکنان این بازی باید مراحل ناشناخته و کشف نشده این بازی را شکست دهند. آن ها برای شکست این بازی مجبور به انجام کارهای دیوانه واری خواهند شد، آن ها اینبار باید از بیابان های خشک و کوه های برفی عبور کنند.

دواین جانسون (Dwayne Johnson)، کارن گیلان (Karen Gillan)، کوین هارت (Kevin Hart)، جک بلک (Jack Black)، الکس ولف (Alex Wolff)، سر داریوس بلین (Ser’Darius Blain)، مدیسون آیسمن (Madison Iseman)، مورگان ترنر (Morgan Turner)، نیک جوناس (Nick Jonas)، ریس داربی (Rhys Darby)، کالین هنکس (Colin Hanks) از جمله بازیگرانی خواهند بود که برای ایفای نقش در ادامه فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle بازخواهند گشت. همچنین اوکوافینا (Awkwafina)، دنی دویتو (Danny DeVito)، دنی گلاور (Danny Glover)، دانیا رامیرز (Dania Ramirez) نیز از جمله بازیگران جدیدی خواهند بود که به تیم بازیگران فیلم Jumanji: The Next Level خواهند پیوست. جیک کاسدان (Jake Kasdan) همانند قسمت قبل، کارگردانی این قسمت از این سری فیلم را نیز برعهده گرفته است.

فیلم جومانجی: مرحله بعدی (Jumanji: The Next Level) در تاریخ ۱۳ دسامبر (مورخ ۲۲ آذر) امسال منتشر خواهد شد.

امیدواریم از تماشا این تریلر جذاب و دیدنی لذت ببرید:

منبع: Comingsoon.net

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط صبا غلامی
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

همچنین ببینید

طراحی جدید شخصیت سونیک در فیلم Sonic the Hedgehog رضایتمندانه است

به گزارش پی سی اسپات، فیلم Sonic the Hedgehog با کمی تاخیر منتشر خواهد شد چرا که طراحان ای…