به گزارش پی سی اسپات، این احتمال وجود دارد که بالاخره کیانو ریوز (Keanu Reeves) به دنیای سینمایی مارول (Marvel) بپیوندد چرا که براساس گزارشات بدست آمده، شرکت Marvel کیانو ریوز را برای ایفای نقش به عنوان یکی از شخصیت های فیلم The Eternals در نظر گرفته است. فعلا اطلاعات زیادی از فاز ۴ دنیای سینمایی مارول در دست نیست. در نتیجه فعلا تمام تمرکز ها برروی آخرین فیلم فاز ۳ دنیای سینمایی مارول یعنی فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه (Spider-Man: Far From Home) است.

با به پایان رسیدن ساخت فیلم Spider-Man: Far From Home کار کوین فایگی (Kevin Feige)، رئیس مارول استودیوز، و تیم اش به پایان نخواهد رسید بلکه اینبار آن ها مجبور خواهند بود که برروی ساخت فیلم های فاز ۴ دنیای سینمایی مارول تمرکز کنند و برروی فیلم هایی که این شرکت طی سالیان آینده خواهد ساخت، کار کنند.

انتظار می رود دو فیلم The Eternals و Black Widow، سال ۲۰۲۰ منتشر شوند. در نتیجه به سرعت تیم بازیگران این فیلم ها در حال مشخص شدن است. برای مثال آنجلینا جولی (Angelina Jolie) نیز برای ایفای نقش به عنوان یکی از شخصیت های اصلی داستان، با این شرکت قرارداد امضا کرده، فعلا به طور رسمی اعلام نشده است که به عنوان کدام شخصیت در این فیلم ابر قهرمانی مارول ایفای نقش خواهد کرد اما انتظار می رود که به عنوان شخصیت سرسی (Sersi) در این فیلم حضور پیدا کند. همچنین بازیگرانی چون کمیل نانجیانی (Kumail Nanjiani)، ما دونگ سوک (Ma Dong-Seok)، ریچارد مادن (Richard Madden) نیز در این فیلم ایفای نقش خواهند کرد. انتظار می رود که ریچارد مادن به عنوان شخصیت ایکاریس (Ikaris) در این فیلم ایفای نقش کند، اما فعلا به طور رسمی این مسئله تایید نشده است.

براساس گزارشات به دست آمده کیانو ریوز در حال مذاکره با مارول استودیوز برای ایفای نقش در یکی از فیلم های ابر قهرمانی مارول است. متاسفانه اطلاعاتی از اینکه برای ایفای نقش به عنوان چه شخصیتی در این فیلم در حال مذاکره است، در دست نیست. این اولین بار نیست که مارول استودیوز برای حضور کیانو ریوز در یکی از فیلم های ابر قهرمانی اش با او وارد مذاکره می شود. برای مثال پیش از این کیانو ریوز الویت کمپانی مارول برای ایفای نقش به عنوان شحصیت یان راگ (Yon-Rogg) در فیلم کاپیتان مارول (Captain Marvel) بود.

به دلیل ناسازگار بودن ساعات کاری فیلم Captain Marvel و فیلم John Wick: Chapter 3-Parabellum، او نتوانست این پیشنهاد را قبول کند. فعلا به طور رسمی مشخص نشده است که آیا کیانو ریوز در فیلم The Eternals حضور خواهد داشت یا نه، اما بدون شک به دلیل استعداد و کاریزمای این بازیگر سرشناس، طرفداران از شنیدن خبر حضور او در یکی از فیلم های دنیای سینمایی مارول خوشحال خواهند شد.

منبع: Screerant

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط صبا غلامی
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + چهار =

همچنین ببینید

به طور رسمی تریلر جدیدی از انیمیشن Frozen 2 منتشر شد

به گزارش پی سی اسپات، یک تریلر جدید از انیمیشن Frozen 2 منتشر شد. فیلم فروزن ۲ (Frozen 2) …