به تازگی اولین تصویر از شخصیت محبوب Nightwolf در بازی Mortal Kombat 11 منتشر شده است که می‌توانید در ادامه آن را تماشا کنید. به گزارش پی سی اسپات و به نقل از وبسایت خبری Screenrant، شخصیت Nightwolf که شخصیت محبوبی بین طرفداران سری Mortal Kombat می‌باشد، در ابتدا در بازی Mortal Kombat 3 حضور پیدا کرد و در نسخه‌های بعدی این سری نیز شاهد حضور بسیار پر رنگ او بودیم.

اما متاسفانه در Mortal Kombat X او در بین مبارزان بازی حضور نداشت و حال مشخص شده است که این شخصیت به عنوان یکی از ۶ شخصیت اضافه بازی در Season Pass به لیست مبارزان Mortal Kombat 11 اضافه خواهد شد و ما بعد از غیبت طولانی، قادر خواهیم بود تا باری دیگر در نقش این سرخپوست محبوب و خشن مبارزه کنیم.

در Mortal Kombat 9 بود که شاهد کشته شدن Nightwolf در میانه روند داستانی بازی بودیم و در Mortal Kombat X هم حضور کوتاهی از او را شاهد بودیم. البته در نسخه X ما نمی‌توانستیم در نقش او به مبارزه بپردازیم و او تنها در بخش کوتاهی از داستان بازی حضور داشت. حال پس از مدت طولانی غیبت، شاهد حضور او در بین لیست مبارزان بازی Mortal Kombat 11 خواهیم بود. اولین بار در پایان تریلر معرفی شخصیت Shang Tsung بود که مشخص شد این شخصیت در لیست مبارزان بازی حضور خواهد داشت و حال اولین تصور رسمی از این شخصیت منتشر شده است که می‌توانید در ادامه مشاهده نمایید.

این شخصیت جرو محبوب‌ترین شخصیت‌های سری در بین طرفداران است. زیرا او می‌تواند با استفاده از نیروی روحانی و قدرت عظیم خود، سلاح‌های متنوعی نظیر تبر، چاقو و تیر و کمان را فراخوانده و از آن‌ها برای ضربه زدن به حریف استفاده نماید. اما بهترین حصوصیت شخصیتی او این است که او می‌تواند به یک گرگ تبدیل شود و حریف خود را تکه و پاره نماید.

شخصیت Nightwolf
شخصیت Nightwolf
بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط مهرداد کرمی
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 11 =

همچنین ببینید

تاریخ پخش فصل دوم سریال Mindhunter مشخص شد

فصل دوم سریال محبوب و پر طرفدار Mindhunter ماه آینده از شبکه‌ی نتفلیکس (Netflix) پخش خواهد…