به گزارش پی سی اسپات، استودیو والت دیزنی (Walt Disney studios) اولین تریلر لایو اکشن Mulan را منتشر کرد. داستان این لایو اکشن برگرفته شده از داستان انیمیشن محبوب مولان (Mulan) است که در سال ۱۹۹۸ منتشر شد. در این انیمیشن ما دیدیم که مولان یک دختر جوان و قدرتمند با رویاهای بزرگ است که تصمیم می گیرد در پوشش یک مرد وارد ارتش شده و به جنگ برود. او در این جنگ موفق می شود و چین را از حمله مغول ها حفظ می کند. پس از این اتفاق او تبدیل به یک قهرمان در چین می شود. لازم به ذکر است که خود داستان مولان برگرفته شده از یکی از افسانه های چین، با نام هوآ مولان (Hua Mulan) است.

“این وظیفه من است…که مبارزه کنم.”

در این تریلر میبینیم که برخلاف باقی لایو اکشن های کمپانی دیزنی یعنی علاءالدین (Aladdin) و دامبو (Dumbo) که به تازگی منتشر شده اند، لایو اکشن مولان (Mulan) یک برداشت متفاوت از داستان اصلی خواهد بود، یعنی داستان این فیلم کمی متفاوت تر از چیزی خواهد بود که انتظارش را داشتیم. در صحنه های ابتدایی این تریلر، مولان را در کنار خانواده اش و کمی بعد او را در حال مبارزه در میدان جنگ می بینیم. همچنین در صحنه پایانی این تریلر میبینیم که مولان می گوید: “این وظیفه من است…که مبارزه کنم.” برای تماشای این تریلر جذاب و دیدنی می توانید به پایان همین متن مراجعه کنید.

مولان 2020 - مولان 1998
مولان ۲۰۲۰ – مولان ۱۹۹۸

محبوبیتی که هنوز این انیمشن بین مردم دارد یکی از دلایل اصلی ساخت لایو اکشن این انیمیشن است. لایو اکشن Mulan در تاریخ ۲۷ مارس سال ۲۰۲۰ (مورخ ۸ فروردین سال ۱۳۹۹) منتشر خواهد شد.

در نهایت لیو ییفئی (Liu Yifei) برای ایفای نقش به عنوان شخصیت مولان انتخواب شد. همچنین بازیگرانی چون دانی ین (Donnie yen)، یوسون آن (Yoson An)، جیسون اسکات لی (Jason Scott Lee)، گانگ لی (Gong Li)، تزی ما (Tzi Ma)، جت لی (Jet Li) از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم ایفای نقش خواهند کرد.

امیدواریم از دیدن این تریلر جذاب لذت ببرید:

منبع: Screenrant

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط صبا غلامی
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 9 =

همچنین ببینید

طراحی جدید شخصیت سونیک در فیلم Sonic the Hedgehog رضایتمندانه است

به گزارش پی سی اسپات، فیلم Sonic the Hedgehog با کمی تاخیر منتشر خواهد شد چرا که طراحان ای…