به گزارش پی سی اسپات، به تازگی کمپانی والت دیزنی پیکچرز (Walt Disney Pictures) به همراه کمپانی پیکسار (Pixar) یک تریلر جدید از فیلم Toy Story 4 منتشر کرده است. در این تریلر میتوانیم نگاه نزدیکتری به شخصیت جدید این فیلم یعنی دوک کابوم (Duke Caboom) داشته باشیم. همان طور که پیش از این اعلام شده بود کیانو ریوز (Keanu Reeves) برای صداگذاری در نقش دوک کابوم در این فیلم حضور خواهد داشت. در این تریلر میبینیم که دوک کابوم در تلاش برای کمک به وودی (Woody) برای نجات فورکی (Forky) خواهد بود. برای تماشای این تریلر هیجانی و جذاب به پایان همین متن مراجعه کنید.

در فیلم داستان اسباب بازی ۴ (Toy Story 4)، ووودی به همراه باقی اسباب بازی ها برای یک ماجراجویی جدید باز خواهند گشت. در این فیلم یک اسباب بازی جدید با نام فورکی، به اسباب بازی ها بانی (Bonnie)، اضافه خواهد شد. فورکی یک اسباب بازی بی میل است که به هیچ عنوان قبول نمی کند که یک اسباب بازی است و نمی پذیرد که جزو اموال بانی است. همین موضوع آغازی برای یک ماجراجویی جدید خواهد بود.

در سفری که وودی در فیلم Toy Story 4 خواهد داشت به دیدن یک کارناوال خواهد رفت. در این کارناوال او دو اسباب بازی جدید با نام های داکی (Ducky) و بونی (Bunny) را ملاقات خواهد کرد. این دو اسباب بازی دو تا از جایزه های کارناوال هستند که شدیدا تمایل دارند که هرچه زودتر کسی آن ها را برنده شود، اما هنگامی که نقشه آن ها به طرز گستاخانه ای توسط وودی و دوست اش خراب می شود، آن ها خود را به طور غیرمنتظره ای در بین گروهی از عروسک هایی می یابند که هیچگاه تجربه اینکه همانند آن ها به عنوان یک جایزه قرار داده شوند را نداشته اند.

تاریخ اکران این فیلم ۲۱ ژوئن (مورخ ۳۱ خرداد) امسال تعیین شده است.

منبع: Comingsoon

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط صبا غلامی
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

همچنین ببینید

به طور رسمی تریلر جدیدی از انیمیشن Frozen 2 منتشر شد

به گزارش پی سی اسپات، یک تریلر جدید از انیمیشن Frozen 2 منتشر شد. فیلم فروزن ۲ (Frozen 2) …