شرکت انویدیا به تازگی درایور جدید کارت گرافیک‌های خود را عرضه کرده است. به گزارش پی سی اسپات و به نقل از وبسایت DSOGaming، درایور جدید کارت گرافیک شرکت انویدیا یعنی NVIDIA GeForce 430.86 WHQL تجربه بازی کردن را بهتر می‌کند و برای بازی‌ های Quake 2 و Asseto Corsa بهینه سازی شده است.

در ادامه مشخص شد که این درایور کارت گرافیک قابلیت G-Sync را برای سه مانیتور جدید فعال خواهد کرد و این سه مانیتور، مانیتور S2419HGF از شرکت Dell، مانیتور X25 از شرکت HP و مانیتور ۲۷GL850 از شرکت LG خواهد بود. همچنین این درایور پشتیبانی از قابلیت HMD عینک های واقعیت مجازی Oculus Rift S و HTC VIVE Pro Eye را برای شما فراهم خواهد آورد.

لازم به ذکر است که درایور کارت گرافیک NVIDIA GeForce 430.86 WHQL همچنین بسیاری از مشکلاتی که به تازگی توسط بازیکنان گزارش شده است را رفع می‌کند. به عنوان مثال، بسیاری از بازیکنان گزارش مشکلاتی را در هنگام اجرا کردن بازی World of Warships داده اند که سیستم آن‌ها این بازی را در هنگام باز بودن GeForce Experience Freestyle به عنوان یک بازی پشتیبان می‌شناسد. همچنین در مواقع اجرای بسیاری از اپلیکیشن‌ها گزارش شده که کرش‌هایی اتفاق افتاده و نرم افزار‌ Adobe Premier Pro نیز باگ‌های عذاب آوری را در مواقع اجرا داشته است.

علاقه مندان به دریافت این درایور کارت گرافیک ابتدا ورژن کارت گرافیک خود را بررسی کرده و سپس اگر کارت گرافیک آن‌ها از نوع جدید بود، می‌توانند این درایور را از این لینک دریافت نمایند. همانطور که می‌دانید، دریافت درایور جدید کارت گرافیک از ملزومات هر پی سی گیمر و یا کسانی است که با نرم افزار های گرافیکی کار می‌کنند،‌پس سعی کنید کارت گرافیک خود را بروز نگه دارید.

دانلود درایور کارت گرافیک NVIDIA GeForce 430.86 WHQL

در اخر نرم افزار های زیر توسط این درایور اپدیت شده اند:

  • nView – ۱۴۹٫۷۷
  • HD Audio Driver – ۱٫۳٫۳۸٫۱۶
  • NVIDIA PhysX System Software – ۹٫۱۹٫۰۲۱۸
  • GeForce Experience – ۳٫۱۸٫۰٫۱۰۲
  • CUDA – ۱۰٫۱
  • Standard NVIDIA Control Panel – ۸٫۱٫۹۴۰٫۰
  • DCH NVIDIA Control Panel – ۸٫۱٫۹۵۴٫۰

 

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط مهرداد کرمی
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

همچنین ببینید

تمام مواردی که از کنسول Xbox Scarlett می‌دانیم+ مشخصات کلی

همانطور که انتظار می‌رفت، شرکت مایکروسافت (Microsoft) در کنفرانس خود در E3 2019، از کنسول …