به گزارش پی سی اسپات، در قسمت سوم فیلم آنابل (Annabelle)، یعنی فیلم Annabelle Comes Home ترس و وحشت به اوج خود خواهد رسید. طی سالیانه سال اِد (Ed) و لورین وارن (Lorraine Warren) به شکار اجسامی پرداختند که حاوی روح های شیطانی و خطرناک بودند. اد و لورین تمام این اجسام را به همراه آنابل، عروسک شیطانی، در یک موزه مخفی حبس کردند. آن ها دو پرستار بچه برای نگهداری از دخترشان، یعنی جودی وارن (Judy Warren) می گیرند. همانطور که در تریلر قبلی این فیلم دیدیم این دو پرستار بچه به طور اتفاقی این عروسک شیطانی را آزاد خواهند کرد. تریلر جدید این فیلم تعدادی روح شیطانی جدید را نیز به بینندگان معرفی می کند. برای تماشای جدیدترین تریلر فیلم آنابل به خانه می آید (Annabelle Comes Home) به پایان همین متن مراجعه کنید.

در قسمت سوم فیلم آنابل (Annabelle) نیز، همانند قبل شخصیت اصلی این داستان عروسک شیطانی آنابل خواهد بود، با این تفاوت که اینبار او تنها نخواهد بود بلکه به همراه باقی روح های شیطانی که اد و لورین پیش تر شکار کرده بودند، باز خواهد گشت. مک کنا گریس (Mckenna Grace) به عنوان شخصیت جودی وارن (Judy Warren)، مدیسون ایسمن (Medison Iseman) و کتی ساریف (Katie Sarife) نیز به عنوان شخصیت دو پرستار بچه در این فیلم ایفای نقش خواهند کرد. همچنین ورا فارمیگا (Vera Farmiga) و پاتریک ویلسون (Patrick Wilson) نیز همانند قبل به عنوان شخصیت های اد و لورن در فیلم Annabelle Comes Home ایفای نقش خواهند کرد.

گری دابرمن (Gary Dauberman)، نویسنده دو قسمت قبلی سری فیلم های آنابل و همچنین نویسنده قسمت اول و دوم سری فیلم های آن (It)، کارگردان این قسمت از فیلم آنابل نیز خواهد بود. تاریخ انتشار فیلم آنابل به خانه می آید (Annabelle Comes Home) 26 ژوئن (مورخ ۵ تیر) امسال اعلام شده است.

امیدواریم از تماشای این تریلر لذت ببرید:

منبع: Comingsoon

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط صبا غلامی
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + چهار =

همچنین ببینید

به طور رسمی تریلر جدیدی از انیمیشن Frozen 2 منتشر شد

به گزارش پی سی اسپات، یک تریلر جدید از انیمیشن Frozen 2 منتشر شد. فیلم فروزن ۲ (Frozen 2) …