به گزارش پی سی اسپات، استودیوی Double Fine، سازنده بازی Psychonauts 2 به تازگی اعلام کرده است که این بازی که قرار بود در سال ۲۰۱۹ عرضه شود، انتشار آن تا سال ۲۰۲۰ به تاخیر افتاده است.

این خبر در پستی در وبسایت Fig، یک وبسایت سرمایه گذاری جمعی، منتشر شده است. بازی Psychonauts 2 در سال ۲۰۱۶ موفق شد تا با سرمایه گذاری در آن چیزی حدود ۳٫۹ میلیون دلار را کسب کند. در این پست، همچنین استودیوی Double Fine اعلام کرده که یکی از دلایل به تاخیر انداختن انتشار این بازی تا سال ۲۰۲۰ این است که سعی دارند تا بازی بهتری را از آن ارائه کنند. ولی هنوز هم تاریخ دقیق انتشار این بازی مشخص نشده است.

این استودیو گفته است: “هدفمان این است که بازی Psychonauts 2 را در سال آینده منتشر کنیم. می‌دانیم که این تاخیر و اینکه باید کمی بیشتر صبر کنید مایه ناامیدی شما طرفداران خواهد بود. ولی همچنین این را هم می‌دانیم که شما طرفداران فوق‌العاده‌ای هستید و ما را حمایت می‌کنید. می‌خواهیم که این بازی را به بهترین حالت ممکن در آوریم؛ امیدواریم که شما طرفداران علت این تاخیر را درک کرده و همچنین از ما حمایت کنید.”

در ادامه این پست می‌خوانیم که این استودیو با وجود اینکه توسط Microsoft خریداری شده است ولی همچنین به عهدی که بسته است وفادار مانده و هنوز هم قصد دارد تا این بازی را بر روی تمام پلتفرم‌هایی که قبلا قول داده منتشر کند. و این به این معنی است که این بازی جذاب بر روی پلتفرم‌هایی چون PlayStation 4، Xbox One، و PC عرضه خواهد شد.

استودیوی Double Fine همچنین اعلام کرده است که بازی بعدی این استودیو که بازی‌ای سه بعدی و اکشن است، Rad نام دارد و قرار است تا در ۲۰ آگوست ۲۰۱۹ معادل ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ برای کنسول و PC منتشر شود. وظیفه‌ی نشر این بازی بر عهده شرکت Bandai Namco خواهد بود.

منبع: gamespot

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط فائزه زارع زردینی
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + شانزده =

همچنین ببینید

سیستم مورد نیاز بازی The Dark Pictures: Man of Medan منتشر شد

به گزارش پی سی اسپات و به نقل از Dsogaming، با توجه به اینکه تنها دو ماه به انتشار بازی Th…