به گزارش پی سی اسپات، چند روز پیش درباره ضد قفل Denuvo در نسخه استیم بازی rage 2 حرف هایی زده شد. طبق آخرین اخباری که از شرکت Bethesda به دستمان رسیده، آن شرکت تایید کرده است که نسخه فروشگاه Bethesda این بازی فاقد ضد قفل Denuvo است.

همانطور که بسیاری از بازیکنان نیز تایید کرده‌اند؛ نسخه فروشگاه Bethesda این بازی از ضد قفل یاد شده استفاده نمی‌کند و این نسخه به دلیل عدم استفاده از ضد قفل Denuvo DRM، کرک شده است (حدس می‌زنیم که بازی rage 2 به دلیل استفاده از آخرین نسخه Denuvo هنوز کرک نشده است).

هنور دقیقا نمیدانیم که چرا ناشران تصمیم گرفتند از ضد قفل Denuvo به طور انحصاری برای استیم استفاده کنند. شاید کسی در شرکت Bethesda به اشتباه نسخه بدون قفل Denuvo را در نسخه فروشگاهی این بازی منتشر کرده است! این اشتباه در برخی از بازی‌ها مثل F1 2019، Devil May Cry 5 و  Resident Evil 2 Remake رخ داده بود و ممکن است در این بازی هم چنین اشتباهی رخ داده باشد.

با این حال، در حال حاضر تنها مشتریانی تنبیه می‌شوند و تاوان پس می‌دهند که به طور قانونی بازی را در فروشگاه استیم خریده اند. بنابراین امیدواریم که ناشر، ضد هک Denuvo را از آن نیز حذف کند (مگر اینکه استفاده از نسخه بدون دنوو خبری اشتباه بوده باشد که در این صورت انتظار می‌رود که یک برنامه‌ای را راه اندازی کنند تا باری دیگر این ضد هک را در نسخه فروشگاهی Bethesda اجرا کنند).

همچنین مقایسه بین ضد هک Denuvo و بازی جذاب rage 2 نیز جالب خواهد بود؛ هر چند که می‌توانیم بگوییم که این بازی در حال حاضر در پردازنده های قدیمی‌تر کار می‌کند و همچنین بر روی  پردازنده چند هسته‌ای/ رشته‌ای نیز به خوبی عمل می‌کند.

در خبری دیگر مشخص شد که این بازی از تکنولوژی Vulkan نیز استفاده می‌کند.

منبع: Dsogaming

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط فائزه زارع زردینی
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + هفده =

همچنین ببینید

بازی Dead Island 2 همچنان در دست ساخت است، اطلاعات بیشتر به زودی

به گزارش پی سی اسپات و در جدیدترین اخبار بازی های رایانه ای، شرکت THQ Nordic پس از مدت‌ها …