امروز و طی کنفرانس خبری شرکت Bethesda در E3 2019، شایعه شده بود که شینجی میکامی (Shinji Mikami) خالق سری محبوب Resident Evil و همچنین بازی Evil Within که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد، قرار است بر روی صحنه حاضر شود و بازی The Evil Within 3 را معرفی کند. اما این اتفاق نیافتاد و در اصل شینجی میکامی بازگشته تا بر روی عنوانی کاملا جدید کار کند و این بازی Ghostwire: Tokyo نام خواهد داشت.

به گزارش پی سی اسپات و به نقل از PCGamer، این بازی در سبک اکشن داستانی قرار دارد و شما ‌باید در شهری پر شده از موجودات فرازمینی شیطانی به مبارزه بپردازید. مدتی بعد کارگردان نوآوری بازی ایکومی ناکامورا (Ikumi Nakamura) روی صحنه حاضر شد و توضیحاتی را در مورد بازی ارائه کرد. طبق گفته‌های او، این بازی قرار است نوع جدیدی از بازی‌های اکشن سوم شخص باشد و همچنین بازی بسیار ترسناک و شبح محور خواهد بود، اما آن سبک همیشگی که از سبک Survival Horror دیده‌ایم را در این بازی مشاهده نخواهیم کرد. مردم در شهر توکیو در حال غیب شدن هستند و شما باید به دنبال روشن کردن این قضیه بروید. شما با موجودات فرازمینی درگیر خواهید شد و برای نجات جان بشریت تلاش خواهید کرد. در حین گیم پلی، شما باید تشخیص بدهید که شخصی که مشاهده می‌کنید یک فراطبیعی است یا یک شخص زنده مانده.

در تریلر نیز مشاهده کردیم که مردم به صورت مرموزی در حال غیب شدن بودند که در عین جالب انگیز بودن، بسیار چندش آور نیز بود و در ادامه روح‌ها و موجودات فراطبیعی زیادی را نیز دیدیم که احتمالا دشمنان اصلی بازی همان ها خواهند بود. در اواخر تریلر نیز این جمله ظاهر می‌شود که می‌گوید “از ناشناخته نترس، بهش حمله ور شو!”

از آنجایی که جناب میکامی استاد سبک ترس و وحشت شناخته می‌شود و در گذشته خودش را با عناوین زیادی ثابت کرده است، امید داریم که این بازی نیز بتواند عملکرد بسیاری خوبی را از خود به جای بگذارد.

شما را به مشاهده‌ی تریلر بازی Ghostwire Tokyo دعوت می‌نمایم:

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط مهرداد کرمی
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 3 =

همچنین ببینید

تمام مواردی که از کنسول Xbox Scarlett می‌دانیم+ مشخصات کلی

همانطور که انتظار می‌رفت، شرکت مایکروسافت (Microsoft) در کنفرانس خود در E3 2019، از کنسول …