به گزارش پی سی اسپات، فیلم Batman که در آن رابرت پتینسون (Robert Pattinson) ایفای نقش خواهد کرد، یک سری فیلم سه قسمتی خواهد بود. اولین قسمت از این سری فیلم در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.

پیش ازاین اعلام شده بود که رابرت پتینسون بازیگر معروف سری فیلم های توایلایت (Twilight)، به عنوان شخصیت بتمن در فیلم Batman ایفای نقش خواهد کرد. حال به تازگی اخباری منتشر شده که بیان می کند شرکت برادران وارنر (.Warner Bros) در حال ساخت ۳ فیلم بتمن با نام The Batman هستند. اینطور که بنظر می رسد، رابرت پتینسون در هر ۳ قسمت از این سری فیلم به عنوان شخصیت بتمن ایفای نقش خواهد کرد.

مت ریوز (Matt Reeves)، کارگردان دو فیلم محبوب طلوع سیاره میمون ها (Dawn of the Planet of the Apes) و جنگ برای سیاره میمون ها (War for the Planet of the Apes)، کارگردانی هر سه قسمت از سری فیلم Batman را برعهده خواهد داشت. اولین قسمت از این سری فیلم با نام The Batman 1 در تاریخ ۲۵ ژوئن (مورخ ۴ تیر) سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد. اما فعلا تاریخ انتشار قسمت دوم و سوم این سری فیلم مشخص نشده است. رابرت پتینسون تنها بازیگری است که به طور رسمی اعلام شد در این فیلم حضور خواهد داشت. فعلا اطلاعاتی از اینکه بجز رابرت پیتنسون چه کسانی عضو تیم بازیگران این فیلم خواهند بود، در دسترس نیست. در عین حال هیچ اطلاعاتی از اینکه موضوع این سری فیلم در مورد چه چیزی خواهد بود، منتشر نشده است. نیکولاس هولت (Nicholas Hoult) نیز یکی دیگر از بازیگران مورد نظر شرکت برادران وارنر برای ایفای نقش به عنوان شخصیت بتمن بود اما در نهایت شرکت برادران وارنر تصمیم گرفتند که رابرت پیتنسون را برای ایفای نقش به عنوان شخصیت بتمن انتخاب کنند.

پیش از این قرار بود که بن افلک (Ben Affleck) کارگردانی این سری فیلم را برعهده بگیرد و همچنین به عنوان شخصیت بتمن در این سری فیلم ایفای نقش کند. اما در نهایت به طور رسمی اعلام شد که این طور نخواهد بود.

منبع: Gamespot

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط صبا غلامی
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

همچنین ببینید

به طور رسمی تریلر جدیدی از انیمیشن Frozen 2 منتشر شد

به گزارش پی سی اسپات، یک تریلر جدید از انیمیشن Frozen 2 منتشر شد. فیلم فروزن ۲ (Frozen 2) …