به گزارش پی سی اسپات، پس از دو تاخیر مکرر که تاریخ انتشار بازی Bloodstained Ritual of the Night را از از اوایل سال ۲۰۱۷ به زمانی نا مشخص انتقال داد، حال به تازگی شرکت سازنده تاریخ انتشار مشخصی را برای این بازی دو بعدی بسیار محبوب مشخص کرده است. طبق گفته سازندگان، این بازی در تاریخ ۱۸ ژوئن مصادف با سه شنبه، ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ منتشر خواهد شد. همچنین در ادامه تریلری از بازی منتشر شد که نشان می‌دهد این همه تاخیر مکرر بیهوده نبوده و تاثیرات مثبتی بر روی بازی گذاشته است.

تریلر با نشان دادن جملاتی از منتقدانی شروع می‌شود که در اوایل شروع به کار این بازی در کیک استارتر (Kick Starter) سیل عظیمی و نقد‌هارا روانه این بازی کردند و از گیم پلی بازی، تکسچر‌ها، پس زمینه‌های بازی و همچنین نور پردازی و بسیاری از موارد دیگر ایراد گرفتند و بازی را کوبیدند. اما با توجه به تریلر می‌توانیم ببینیم که تمام این موارد حل شده‌اند و به زیبا‌ترین و دراماتیک ترین شکل ممکن ارتقا یافته‌اند.

داستان این بازی که توسط سازندگان بازی بسیار زیبا و خاطره انگیز Castlevania: Symphony of The Night ساخته می‌شود، در مورد کودکی به اسم میریام (Miriam) است که در قرن هجدهم در کشور انگلیس بدون هیچ پدر و مادری رها می‌شود و یک طلسم باستانی کیمیاگری، به مرور در حال تبدیل کردن بدن او به کریستال می‌باشد. بدون شک این وضعیت خوبی نیست و به همین سبب، او راهی سفری به قلعه گوتیکی می‌شود تا شیطان بزرگ حاضر در این قلعه یعنی گبل (Gebel) احضار کننده و نوکر‌های او را از بین ببرد.

در این مسیر، او قابلیت‌ها، جادو‌ها و سلاح‌های جدیدی را باز بدست می‌آورد و همچنین می‌تواند موارد جدیدی ساخته و از آن‌ها استفاده نماید. همچنین شخصیت‌های دیگری به غیر از او در این بازی حضور خواهند داشت که می‌توانید با پیشروی در گیم پلی قفل آن ها را باز کرده و از آن‌ها به عنوان شخصیت اصلی استفاده نمایید.

در ادامه از شما دعوت می‌نمایم تریلر جدید Bloodstained Ritual of the Night را مشاهده نمایید:

منبع: PCGamer

 

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط Arch Angel
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 12 =

همچنین ببینید

بازی Dead Island 2 همچنان در دست ساخت است، اطلاعات بیشتر به زودی

به گزارش پی سی اسپات و در جدیدترین اخبار بازی های رایانه ای، شرکت THQ Nordic پس از مدت‌ها …