به گزارش پی سی اسپات، فصل سوم سریال Stranger Things (چیزهای عجیب) موفق به شکستن رکوردی تاریخی در شبکه‌ی نتفلیکس شد. فصل سوم این سریال که در چهارم جولای منتشر شده بود توانست رکورد بیشترین تعداد بینندگان این شبکه برای یک سریال را بشکند. طبق خبری که شبکه Netflix از طریق پستی توییتری اعلام کرده است. این سریال توانست تنها پس از چهار روز نزدیک به ۴۰٫۷ میلیون “اشتراک خانگی” این سریال را تماشا کرده‌اند و همچنین در ادامه این پست آمده است که نزدیک به ۱۸ میلیون کاربر نتفلیکس این سریال را در مدت چهار روز به پایان رسانده‌اند. پس از انتشار این آمار مشخص شد که فصل سوم سریال Stranger Things توانست رکورد بیشترین بیننده برای تمامی سریال ها و فیلم های نتفلیکس را بشکند.

طبق گفته‌ی رسمی شبکه Netflix این آمار بیینده ها شامل کسانی می‌شود که حداقل بیشتر از ۷۰ درصد یک فیلم یا یک قسمت از سریالی را تماشا می کنند.

طبق آمار منتشر شده می‌توان گفت که سریال Stranger Things توانسته است محبوبیت ویژه‌ای برای خود در دل کاربران نت فلیکس ایجاد کند به دلیل اینکه تنها در چهار روز توانسته است نزدیک به ۴۰ میلیون بار تماشا شود این در حالی است که سریال های دیگر نت فلیکس همچون The Umbrella Academy (آکادمی آمبرلا) توانسته بود در مدت یک ماه به ۴۵ میلیون بار تماشا برسد. همین آمار نشان می‌دهد که چیزهای عجیب واقعا توانسته است به طرز عجیب و دوست داشتنی در دل بینندگان جا باز کند. بدون شک سریال Stranger Things یکی از بهترین و محبوب ترین سریال های شبکه نت فلیکس می‌باشد و حال باید منتظر ماند و دید که در فصل های آینده چگونه از سمت این سریال غافلگیر خواهیم شد.

فصل سوم سریال Stranger Things به تازگی منتشر شده است و با استقبال بسیار زیاد طرفداران مواجه شده، شما نیز نظرات خود را در مورد فصل سوم این سریال جذاب با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamespot

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط Hadis.RF
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 14 =

همچنین ببینید

میلی بابی براون به احتمال زیاد در فیلم The Eternals حضور خواهد داشت

به گزارش پی سی اسپات، احتمال حضور میلی بابی براون (Millie Bobby Brown) ستاره جوان و موفق س…