به گزارش پی سی اسپات، چند روز پیش بود که انویدیا (Nvidia) درایور کارت گرافیک جدید خود را عرضه کرد. نسخه‌ی GeForce 430.39 درایور کارت گرافیک انویدیا برای بازی‌های Mortal Kombat 11، Anthem و Strange Brigade بهینه سازی شده است، اما به نظر می‌رسد که این درایور مشکلات عجیب و غریبی را هم بوجود آورده است.

طبق گزارشاتی که بدست آمده است، این مشکل بسیار بد که گلوی بسیاری از بازیکنان را گرفته، مربوط به زیاد شدن میزان استفاده از پردازنده (CPU) می‌باشد که باعث می‌شود تا در بسیاری از بازی‌ها شاهد افت فریم و لگ‌های متعدد باشیم. اما خوشبختانه، انویدیا اعلام کرد که متوجه این باگ و مشکل بسیار بد شده است و در حال کار بر روی یک فیکس و رفع مشکل آن است.

مانوئل گازمن‌ (Manuel Guzman) از طرف شرکت انویدیا گفت: “ما توانسته‌ ایم که این باگ را از ابتدا بازسازی کنیم و به همین سبب در حال پیدا کردن راه حل و فیکس آن هستیم.”

در این مقطع ما پیشنهاد می‌کنیم که فعلا این درایور را دانلود نکنید و صبر کنید تا انویدیا راه حلی را برای آن پیدا کند و به محض اینکه راه حل و یا فیکسی منتشر شد، ما آن را برای شما قرار خواهیم داد.

آپدیت:

انویدیا طبق قولی که داده بود، فایل فیکسی را منتشر کرده است که مشکل استفاده‌ی زیاد از سی پیو در این درایور را حل می‌کند. کسانی که درایور جدید را قبلا نصب کرده‌اند و یا قصد داشتند تا آن را دانلود نمایند، می‌توانند این فیکس و راه حل را از این لینک دانلود نمایند. تغییراتی که این فیکس اعمال می‌کند به شرح زیر است:

  • مشکل استفاده کردن زیاد NVDisplay.Container.exe از سی پیو حل شده است
  • مشکل کرش کردن برنامه BeamNG در هنگام اجرا کردن بازی‌ها حل شده است
  • بازی Shadow of the Tomb Raider دیگر در هنگام اجرا شدن در حالت SLI کرش نخواهد کرد

منبع: DSOGaming

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط Arch Angel
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 11 =

همچنین ببینید

درایور کارت گرافیک جدید انویدیا (Nvidia WHQL 430.39) منتشر شد

به گزارش پی سی اسپات، به تازگی شرکت انویدیا (Nvidia) جدیدترین نسخه‌ی درایور کارت گرافیک‌ها…