به گزارش پی سی اسپات، جدیدترین تریلر از فیلم Men in Black: International (مردان سیاه پوش: بین الملی) منتشر شد، بدون شک سری فیلم های Men in Black از محبوب ترین فیلم های سینمایی در سبک اکشن می‌باشند و از طرفداران بیشماری برخوردار هستند.

در دو دهه گذشته، سازمان MIB با پرداخت مبالغی به مامورJ (Tommy Lee Jones) و مامور K (Will Smith) وظیفه نجات زمین به طور منظم را به آن‌ها اعطا کرده بود، اما این بار در جدیدترین فیلم از سری مردان سیاه پوش مشاهده کردیم که اینبار وظیفه نجات دنیا بر عهده‌ی مامور اچ (Chris Hemsworth) و مامور ام (Tessa Thompson) می باشد، داستان فیلم Men in Black: International در مورد این دو مامور زیرک و قهار است که به دلیل اتفاق افتادن حوادث عجیب و غریب مجبور می‌شوند تا به نقاط مختلف دنیا سفر کنند و با مشکلات و خطرات متعددی رو به رو می‌شوند.

مردان سیاه پوش: بین المللی، یک نسخه بازسازی شده از سه نسخه اصلی این سری نیست، بلکه این یک دنباله (اسپین آف) از حوادث موجود در دنیای مردان سیاه پوش است، از جدیدترین شخصیت های موجود در این سری می‌توان به های.تی (Liam Nesson) اشاره کرد، اومردی است که مسئولیت شعبه لندن سازمان MIB را برعهده دارد، و این به این معناست که ماموران H و M به طور مستقیم با او در ارتباط هستند و به او پاسخ می‌دهند و این درحالی است که ماموریت ها از انگلستان شروع می‌شوند اما خبر بد برای این دو مامور این است که آنها نمی‌توانند در لندن باقی بمانند و مجبور به سفر در دور دنیا هستند تا بتوانند ماموریت های خود را با موفقیت سپری کنند.

فیلم Men in Black  به کارگردانی اف. گری گری (F. Gray Gray) در تاریخ ۱۴ ماه ژوئن سال ۲۰۱۹ (۲۴ خرداد ۹۸) اکران جهانی خواهد شد.

برای مشاهده تریلر این فیلم می‌توانید به آپارات پی سی اسپات مراجعه بفرمایید.

منبع:comingsoon

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط Hadis.RF
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 8 =

همچنین ببینید

اولین تصویر از بیگانه‌های شیطانی در فیلم Men in Black International منتشر شد

به گزارش پی سی اسپات، شرکت Sony Pictures به تازگی عکسی از فیلم جدید Men in Black، با نام M…