سال هاست که شایعه ساخت یک بازی Splinter Cell جدید به گوش می‌رسد و از سال ۲۰۱۶ تا‌کنون صحبت‌های زیادی در مورد آن شده است. در سال ۲۰۱۸ بود که یکی از رئسای شرکت Ubisoft گفت که شرکت در حال جنگیدن برای بدست آوردن منابع برای ساخت بازی می‌باشد و در آوریل امسال بود که رئیس کل این شرکت یعنی Yves Guillemot گفت شرکت به این برند اهمیت می‌دهد و طرفداران هرچقدر هم دیر اما به زودی بازی جدیدی از این سری را خواهند دید.

حال به گزارش پی سی اسپات، به تازگی ما این تصویر و متن شگفت انگیز را مشاهده کردیم و از هیجان بیش از حد، سر از پا نمیشناسیم:

توییتر خبر از بازی Splinter Cell جدید می‌دهد
توییتر خبر از بازی Splinter Cell جدید می‌دهد

Julian Gerighty مدیر بخش خلاقیت شرکت Ubisoft شاید تنها کسی است که اگر بازی جدیدی در حال ساخت باشد، بدون شک از آن خبر خواهد داشت و همانگونه که در تصویر می‌بینید، او خبر از ساخت یک بازی Splinter Cell جدید داده است و گفته “نمی‌توانم برای E3 صبر کنم!”. پس با این حال صبر کردن برای ما نیز بسیار سخت خواهد بود زیرا بعد از این همه سال، نمایش از بازی جدید این سری بسیار هیجان انگیز و رویایی خواهد بود.

البته باید بگویم که این توییت نزدیک به ۳۰ دقیقه در توییتر ظاهر شد و اگر قضیه جدی تر از این حرفا بود که شرکت بخواهد او را تهدید کند، آن قدر‌ها طول نمی‌کشید. ولی نکته نا امید کننده اینجاست که شرکت Ubisoft در ادامه این پست توییتی را ارسال کرد که کمی نگران کننده به نظر می‌رسد: “خوب به نظر می‌رسد که مدیر بخش خلاقیت ما در حال خوش‌گذرانی است! متاسفانه باید بگوییم که هیچ معرفی‌ای در حال حاضر اتفاق نخواهد افتاد.”

اما در هر صورت یادتان باشد که تنها یک ماه تا E3 2019 زمان باقی مانده است و امکان معرفی شدن بازی‌های زیادی از جمله Splinter Cell جدید خواهد بود. پس یک ماه را نیز منتظر بمانید تا نتیجه را مشاهده نمایید.

منبع: PCGamer

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط Arch Angel
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + پنج =

همچنین ببینید

بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint معرفی شد+ تصاویر و تریلر

به گزارش پی سی اسپات و همانطور که وعده داده شده بود، به تازگی بازی Tom Clancy’s Ghost Reco…