به گزارش پی سی اسپات، بعد از اینکه صفحه‌های فروش اینترنتی متفاوت حاوی اطلاعات مهم برای هدست واقعیت مجازی Index زودتر از موعد بر روی پلتفرم استیم (Steam) قرار گرفتند، شرکت Valve به طور رسمی صحت برخی از این اطلاعات را تایید کرد.

دو صفحه فروش اینترنتی در پلتفرم استیم به هدست Index اختصاص یافته‌اند و کار ردیابی دستگاه‌های مختلف را برای آن انجام می‌دهند. این صفحات به طور واضحی ناقص هستند، و جزئیات اصلی را شامل نمی‌شوند و همینطوری نصفه و نیمه کاره به حال خود رها شده‌اند.  ولی آن‌ها نمایی از هدست Index را نشان دادند و در ادامه نیز اطلاعاتی از آن  را منتشر کردند که شرکت Valve درستی آن‌ها را تایید کرده است. در مسیر ورود به دنیای تکنولوژی واقعیت مجازی، شرکت Valve  گفته است که در اول می معرفی کاملی از Index عرضه خواهد داشت.

پیش فروش‌ها باید دقیقا همزمان با ارائه رسمی Index در ماه ژوئن بر روی سایت قرار بگیرند. شرکت Valve ولو کنترلر مخصوص خود را که اخیرا به سازندگان خود معرفی کرده بود و به مدت دو سال درگیر آن بودند را هم اکنون به Index Controllers تغییر داده است. این Index Controllers های مشابه قابل دسترس در هدست خواهند بود اما به نظر می‌رسد که آن‌ها بخشی از یک پکیج کامل نیستند، گرچه واضح و مبرهن است که شرکت Valve با هر نوع بسته‌ای که شامل کل پکیج پیشنهادی می‌شود، مخالف است.

متاسفانه به نظر می‌آید که این هدست واقعیت مجازی، مجهز به خاصیت ردیابی درون به بیرون نمی‌باشد، و به نظر می‌رسد که شرکت Valve قصد دارد تا با قوانین و اعتقادات قبلی خود پیش برود. به هر حال، در ماه آینده خواهیم فهمید که هدست Index دقیقا چه چیزی است و چه قابلیت‌هایی دارد که آن را تا این حد خاص کرده است. پس با ما همراه باشید.

منبع: vg247

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط فائزه زارع زردینی
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − سه =

همچنین ببینید

گزارش: اطلاعات تکمیلی از هدست واقعیت مجازی Valve Index

هدست واقعیت مجازی شرکت Valve بالاخره پس از مدت‌ها شایعه به صورت کامل معرفی شد و اطلاعات آن…