پیش از شروع نمایشگاه E3 2019، شرکت Ubisoft بازی Watch Dogs Legion را تایید کرد و اطلاعاتی را از بازی منتشر نمود. اما طی کنفرانس خبری این شرکت در E3، این بازی به طور کامل معرفی و تریلر گیم پلی هیجان انگیزی نمایش داده شد که بازیکنان زیادی را به وجد آورده است.

به گزارش پی سی اسپات و به نقل از PCGamer، بازی Watch Dogs Legion اینبار در شهر لندن قرار دارد و شاید نکته ناراحت کننده این است که هیچ شخصیت اصلی مشخصی برای بازی طراحی نشده است. اما بگذارید این را به شما بگویم؛ شما می‌توانید در نقش تمامی کسانی که در دنیای بازی وجود دارند بازی کنید. فقط کافی است که آن‌ها را در گروه Deadsec استخدام کرده و به کنترل کردن آن‌ها بپردازید.

در تریلری که در کنفرانس خبری Ubisoft منتشر شد، مشاهده کردیم که یک پیرزن به نام هلن به یک ساختمان دولتی نفوذ کرد و پس از از پای در آوردن نگهبانان، توانست ماموریت را به پایان برساند. پس از این، بازیکن خیلی زود به شخصیت دیگری به اسم نائومی نفوذ کرد و به یک کمپ دشمن حمله ور شد. در پایان نیز شخصی به اسم جیمی در تیم Deadsec استخدام شد و تریلر به پایان رسید.

در تریلر گیم پلی بازی Watch Dogs Legion توانستیم نگاه عمیقی به شهر لندن در این بازی بیندازیم که فضای نئونی خاصی دارد. لازم به ذکر است که دشمنان در این بازی مدیریت شرکتی به نام آلبیون (Albion) را بر عهده دارند که به نوعی قرار است از هک در راه‌های شرارت آمیز استفاده کنند و ماموریت شما این است که آن‌ها را متوقف نمایید.

انتظار می‌رود که به زودی اطلاعات بیشتری از داستان و گیم پلی بازی به دست ما برسد و زمانی که این اتفاق بیافتد،‌ما این اطلاعات را به خدمت شما خواهیم رساند.

امیدوارم از تریلر لذت ببرید:

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط مهرداد کرمی
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

همچنین ببینید

تمام مواردی که از کنسول Xbox Scarlett می‌دانیم+ مشخصات کلی

همانطور که انتظار می‌رفت، شرکت مایکروسافت (Microsoft) در کنفرانس خود در E3 2019، از کنسول …